Tekst piosenki
Idę przez życie prosto niby swoim rytmem Znów je widzę, te Twoje oczy śliczne Niech się nigdy już nie smuci twe oblicze Pamiętasz, jak patrze w lustro to tylko Ciebie widzę Zawsze uśmiechaj się do mnie mój aniele Ty sprawiasz że ciarki przechodzą po moim ciele Jeteś moim oddechem, w powietrzu też Ciebie czuję Jak gwiazdy nieba tak ja Ciebie potrzebuję Moje ręce dotykają twego ciała, sercem Moje serce chce dać tobie szczęścia jak najwięcej Teraz widzę właśnie me słoneczko które wstaje Dla Ciebie ja, a dla mnie Ty, moje kochanie Ref: Chcę iść twoją ścieżką Idę tam, chociaż czasem ciężko patrzę w twoją stronę Szczęście mam, Ty jesteś mym aniołem x2 Jesteś dla mnie całym światem wiesz Oprócz Ciebie tak naprawdę nic nie liczy się Wciąż myślę i wiem że tam gdzie Ty ja być chcę kiedy Cię nie ma to jak pustynia schnę Gdy przy mnie jesteś przytulam Ciebie mocniej jeszcze Żebym mógł do twego ucha szeptać piękne wiersze Żebym mógł po pierwsze sypać Ci płatki róż Żebym mógł dotykać Twoich słodkich ust Żebym mógł co noc układać Ciebie do snu Żebym mógł już na zawsze być Twój Niech ta miłość pokona całe zło w nas I niech trwa, niech zatrzyma ten czas Ref:x2 [SAKSOFON] Ref:x4 Idę tam Szczęście mam x2

![Błoto + Ion D "Atmosfera": Improwizacją przeciwko kapitalizmowi [RECENZJA]](https://i.iplsc.com/000MN8D7DCNAFCF6-C492.webp)




![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)