Nieznani: Wszystko co mam.

Tekst piosenki

Brak wideo

Nieznani

Teksty: 1088 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Nieznani: Wszystko co mam.

1. Muzyka dla mnie wszystko, ilu chciałoby bym zniknął. Jak bańka prysnął, a ja wciąż przy rapie blisko. Może, mógłbym się sprzedać, i w TV błysnąć. Ale jestem artystą. Sprzedawanie się zostawiam dzi*kom. Robię hip-hop, tak jak robiłem, jestem tym kim byłem, bo wiesz w życiu nic na siłę. I nie słuchaj jak ktoś pieprzy się się zmieniłem, bo tak pieprzą Ci których już dawno odstawiłem, hej. Prawda jest taka, że jestem typem zwykłego chłopaka, co ślad po sobie zostawia na track'ach. Chociaż płyną lata, wciąż wymiatam, mów co chcesz, ale kocham tworzyć tego rapa, nadal. Błagam, naucz się szukać w moich tekstach prawdy, zamiast wyszukiwać błędów, bo to robi każdy. I nie pier*ol, że masz w mieście jakiś status gwiazdy, bo w gwiazdy to patrzę co noc, gdy wracam od panny.
Ref: Muzyka, rap, to wszystko co mam. Na track'ach świat, to wszystko co mam. Wiara w ten świat, to wszystko co mam. Mówię Ci brat, to wszystko co mam. x2
2. Mówię Ci, bracie, siostro, siedzę w tym rapie non stop, non stop leniwe skur*ysyny mi zazdroszczą. Bo ich rap to dziadostwo, i nie leży gościom. A ja z łatwością przyciągam na koncerty dwa razy po sto. To już mistrzostwo: 'Łuka robi rap dla floty'. Ku*wa, jakiej floty?! Kto rozpuszcza takie ploty?! Z rapu nie ma floty, co Ty? Zrobiłem trzecią, dobrą płytę, a nie wezmę za nią marnych siedmiu złotych. To realia Gorlic, w koło sami modni. Roi się od szerokich bluz i szerokich spodni. Nie chcę nic od nich, gram tu dla tych co są rapu głodni. A tamci i tak wybiorą Big-cyc'a czy Kombii. Więc odbij i zajmij się swoim życiem, Ty masz zawiść w sercu, a ja mam muzykę. Mam przyjaciół, dziewczynę, swoją publikę. Moją lirykę i głęboko w dupie Twoją krytykę.
Ref: Muzyka, rap, to wszystko co mam. Na track'ach świat, to wszystko co mam. Wiara w ten świat, to wszystko co mam. Mówię Ci brat, to wszystko co mam. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Nieznani: Wszystko co mam.

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nieznani: Wszystko co mam.

Skomentuj tekst

Nieznani: Wszystko co mam.

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • rap pocisk tekst zajmnij sie swoim zyciem
 • muzyka wszystko co mam

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystko co mam. - Nieznani, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystko co mam. - Nieznani. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nieznani.