O.S.T.R.: Chciwo

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 334 Tłumaczenia: 1 Wideo: 82

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Chciwo

Chciałbym mieć w ręku taki pilot by, Nie uruchamiać nim Hitachi ale ludzkie sny, Na przykład tu gdzie ty zanim se pójdziesz bym Postawił studnie, a w niej zamiast wody zalał Gin. Chciałbym mieć w ręce taki pad co da mi luz tu, Kontrole sprawując nad resztkami po kruszcu, To tylko mózg mój, nie da mnie Kung-Fu Ja wole lolki, wole style - całe życie w łóżku. Chciałbym mięć w ręku taki przyrząd by, Zamknąć tu japy tym co pieprzą bzdury - wstyd. Agresja w umysły, jak za komuny psy, Chłoniemy ten zasrany syf od laty jak ćpuny HIV. Chciałbym mieć w ręku taką siłę, że obróci się z choroby tutaj w godzinę left. Dawaj męciu tlen, nie stoję w przejściu, wiem chce wyrzucić z siebie co mnie stresuje. Ce Ha Ce I Wu O, Sć Ce Ha Ce I Wu O, Sć Ce Ha Ce I Wu O, SćCe Ha Ce I Wu O, Sć Ce Ha Ce I Wu O, SćChciałbym w domu ziomek posiadać takie hasło, żeby ze sraniem razem wychodził tu banknot. Byłoby brać co, widzisz lekarstwo, Chodź kilku mogłoby na kiblu chyba ziomek zasnąć, Chciałbym posiadać męciu dzisiaj taki myk by, zamykać oczy po czym odgadywać cyfry. Złamałbym szyfry, e nie bądź sprytny, Totka musiałbyś tu podzielić tutaj chyba między innych, Chciałbym, a żeby zima była znacznie krótsza, Choć przez to wakacji nie miała by żadna tirówka. No to do jutra chłopakom w grubych futrach, Gdyż znam się na rapie jak Lepper na prostytutkach, Chciałbym mieć w ręku taka magie ziom, By w platynę zamienić tu każdy szrot, Nie ważne graty bo, będę bogaty, Stąd się rodzi dzisiaj co sekundę jeden łoś. Ce Ha Ce I Wu O, Sć Ce Ha Ce I Wu O, Sć Ce Ha Ce I Wu O, SćCe Ha Ce I Wu O, Sć Ce Ha Ce I Wu O, Sć
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Chciwo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Chciwo

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Chciwo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ostr Ce ha ce i wu

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chciwo - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chciwo - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..