O.S.T.R.: Ja to P

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 307 Tłumaczenia: 1 Wideo: 68

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Ja to P

Bo na językach rap, Siebie w tym złap, Noś się luźno jak ja. Mnie w tym nie przeszkodzi żaden drab. Problem egzystencji, bo gdzieś kogoś życie męczy, Wpędza palantów w kanał, A ostry to wszystko pieprzy. Ta planeta nie jest dla grzecznych wyjadaczy chleba, Co nie wychodzą z domu by im ktoś bomby nie sprzedał. Lepiej w rodzinnym ognisku oczekiwać życia końca Będąc ładowanym w tyłek przez własnego ojca. Co jest tchórze? Do odważnych świat należy, Tych na górze, co w realia nie chcą wierzyć. Strach by zderzyć swe poglądy. Czas pokaże kto mądry. Zamiast siać głupotę, niczym na twarzy trądzik Nie chcę ludzi sądzić, wskazuje tylko przykład Tych zagubionych w świecie, jak we włosach cipka. Pozamykani w klitkach niech zdejmą pampersy, Bo pokazuje prawdę tak jak Figura piersi. Kiedy egzystencja meczy, A świat problemy piętrzy, Nic nie ulepszysz. Trzeba to pieprzyć. Lecz gdy boisz się wyjść z domu w strachu o zdrowie, Zamiast pieprzyć cały świat porozmawiaj z psychologiem. Kiedy egzystencja meczy, A świat problemy piętrzy, Nic nie ulepszysz. Trzeba to pieprzyć. Lecz gdy boisz się wyjść z domu w strachu o zdrowie, Zamiast pieprzyć cały świat porozmawiaj z psychologiem. Problemy z egzystencją, Wkurwia, że ludzie ślęczą Nad swym losem, Bo rani ich życie jak szkło nogi bose. Pierdol to! Masz synu efekty; Przynajmniej nikt już tobie nie przyklei etykietki z hasłem kurwa. Ja bym chyba głowę urwał. Bo w środku ludzi wrr, a na zewnątrz mina schludna. Strach wyrównał porachunki tylko tym co siedzą w chacie, Co przed konfrontacją z losem na kilometr sraj w gacie. Za nich odmówię pacierz - chuj wam na wieki wieków, amen. Zamiast bać się wole być swego losu panem, W oczach tchórzy tyranem, co bezcześci ich świętości Wytykając im usterki bez pobłażliwości. Głośnik skierowany w stronę tych schowanych pod parasol, Chroniących swych idei przed lecącą z nieba kasą, Lecz ich wrodzony kalkulator kiedyś mnie podliczy I wtedy z dumą powiem, że skończyłem na ulicy. Kiedy egzystencja meczy, A świat problemy piętrzy, Nic nie ulepszysz. Trzeba to pieprzyć. Lecz gdy boisz się wyjść z domu w strachu o zdrowie, Zamiast pieprzyć cały świat porozmawiaj z psychologiem. Kiedy egzystencja meczy, A świat problemy piętrzy, Nic nie ulepszysz. Trzeba to pieprzyć. Lecz gdy boisz się wyjść z domu w strachu o zdrowie, Zamiast pieprzyć cały świat porozmawiaj z psychologiem. Jak na to patrzeć, sposobem rady sprzedać, Jak frajer dawno zapomniał już, jak to jest się nie bać. Niby bieda, ktoś pomyśli, dla mnie zwykły cretino Co by uciekł będąc w łóżku nawet z Cicioliną. Sam już w sobie dawno zginął, nie ma co go szukać. W czterech ścianach życie to brzmi jak pokuta. Pokaż się teraz i tutaj, podnieś powieki, Bo to fałsz cechujący lewe złote i czeki. OSTRy się uczepił, co? Ciężko się słucha Temu, co go przez świat prowadzi skrucha? To nie PL nuta, by głosić farmazony W stylu randki w ciemno dla frajerów pokrzywdzony.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Ja to P

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Ja to P

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Ja to P

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ja to P - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ja to P - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..