O.S.T.R.: Wszystko co mam

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 337 Tłumaczenia: 1 Wideo: 85

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Wszystko co mam

Wszystko co mam dał mi hip hop, wszystko Wszystko to wraca jak ping pong, jest tip top... "Stój, bo strzelam kurwa " Wszystko co mam dał mi hip hop, wszystko wszystko to wraca jak ping pong, jest tip top Co nie znaczy, że Hilton to standard To Bóg dał nam możliwości jak świat ogarniać Czysta poezja, nic o nas bez nas Plus morda na klucz, zwłaszcza w trakcie zeznań To podróż jak Werna po nocnych tawernach, Z których nie jedna, zmusza by się przeżegnać Od szczęścia zależy wiele, o nie zapytaj Monice Seles Tu nie chodzi szelest, że jest tak jak jest, a nie inaczej To rap dał mi szansę, z niej biorąc podatek, Rozumiesz?! Nie ma miliardu w rozumie, Nie wnikam w formułe, kto jak się edukuje Lecz umiem wybrać między tym co nie jasne A prawdą co sroga jak SARS jest, no właśnie Wszystko co mam... Wszystko co mam dał mi hip hop Wszystko co mam dał mi hip hop Ref. Wszystko co mam dał mi hip hop, wszystko wszystko to wraca jak ping pong, jest tip top Wszystko co mam dał mi hip hop Dostałem szansę w mieście, gdzie życie jest chrzestem A ponad wszystko liczą się koneksje, Instynkt nie serce, kieruje życiem Aż po samą stype, idąc do piachu z typem Wytęż słuch, mówili mi, a usłyszysz Wytęż wzrok, mówili mi, a zobaczysz Przyczyn zło, ej rodacy, wyczyn to Pójść do pracy i zarobić na dom Domem moim studio, tu tworzę plan na jutro Myśl to mój pędzel, bit to moje płótno Bez fochów jak Houston, powracam niczym Żusko W ocenie tracków , flow płynie czółno To dał mi hip hop, czyli wszystko co mam Bo za hip hop żyje i za hip hop skonam Wszystko co mam dał mi hip hop, wszystko wszystko to wraca jak ping pong, jest tip top...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Wszystko co mam

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Wszystko co mam

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Wszystko co mam

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nic o nas bez nas ostr tekst
 • ostr wszystko
 • za to wszystko co masz
 • wszystko co mam tekst
 • hip hopo bo to co masz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystko co mam - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystko co mam - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..