Oddział Zamknięty: Czyja

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Czyja

Słońce na dachu, pośród gołębidzień się pochylił, trochę już sennytylko w tym oknie, mhmm, włosy upinaczyjaś dziewczyna ... czyjaś dziewczynamoże nie czeka już na nikogo?tylko rozdaje niebo obłokomtak jakby chciała wieczór zatrzymaćczyjaś dziewczyna ... czyjaś dziewczyna ...stanę, zawołam... może usłyszy?im dalej jestem tym będę bliższywieczór przy świecach, czyja to wina?czyjaś dziewczyna ... czyjaś dziewczyna ...,.. a gdy odejdzie nic się nie zmienijesień nie przyda smutku jesienibo przecież łatwiej się zapominakiedy odchodzi czyjaś dziewczyna
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Czyja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Czyja

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Czyja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czyja tekst piosenki
 • oddział zamknięty piosenka czyjaś dziewczyna

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czyja - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czyja - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.