Oddział Zamknięty: Do...

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Do...

Wiem, że wierzysz w MIŁOŚĆchoć mówisz że nie ma ... nie ma jejwierzyć chcesz, że jestwiem, że kochasz DOMchoć serce po sercu gubisz towiem, że chcesz go miećjutro jest pełne NADZIEJInie myśl, że niczego nie zmieniszczy pamietasz?"obudź się ... chodź...skończyła się już noc ..."widziałeś jak umieramwidzisz jak zmieniam się,.. z całych sił trzeba c-h-c-i-e-ćW MIŁOŚĆ WIERZYSZ I W DOMCHOĆ SERCE PO SERCU GUBISZ TOWIERZYĆ CHCESZ, ŻE JESTjutro jest pełne NADZIEJInie mów, że niczego nie zmieniszczy pamiętasz?"obudź się ... chodź...skończyła się już noc ..."wierzę...wierzę, żemoja BEZSENNOŚĆ twoja jest
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Do...

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Do...

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Do...

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • , że jestWiem, że kochasz domChoć serce po sercu gubisz to

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do... - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do... - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.