Oddział Zamknięty: Do...

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Do...

Wiem, że wierzysz w MIŁOŚĆchoć mówisz że nie ma ... nie ma jejwierzyć chcesz, że jestwiem, że kochasz DOMchoć serce po sercu gubisz towiem, że chcesz go miećjutro jest pełne NADZIEJInie myśl, że niczego nie zmieniszczy pamietasz?"obudź się ... chodź...skończyła się już noc ..."widziałeś jak umieramwidzisz jak zmieniam się,.. z całych sił trzeba c-h-c-i-e-ćW MIŁOŚĆ WIERZYSZ I W DOMCHOĆ SERCE PO SERCU GUBISZ TOWIERZYĆ CHCESZ, ŻE JESTjutro jest pełne NADZIEJInie mów, że niczego nie zmieniszczy pamiętasz?"obudź się ... chodź...skończyła się już noc ..."wierzę...wierzę, żemoja BEZSENNOŚĆ twoja jest
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Do...

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Do...

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Do...

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • , że jestWiem, że kochasz domChoć serce po sercu gubisz to

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do... - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do... - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.