Pajujo: Na nowo

Tekst piosenki

Brak wideo

Pajujo

Teksty: 28 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Pajujo: Na nowo

Siódma rano. Wstaje mój nowy dzień,dokąd pędzi tego nie wiem, oj nie...Szara codzienność gdzieś czai się sprytnie,chce w końcu zacząć żyć w innym życia rytmie.Dobra pogoda już nastroju nie poprawia,zachorowałem na tzw. u nas "zawias".A wyobraźnia strajkuje mi głodowo,muszę coś zrobić, żeby zacząć żyć na nowo...Siódma rano. Wstaje mój nowy dzień,dokąd pędzi tego nie wiem, oj nie...dzisiaj rano chyba wstałem lewą nogąte same twarze znowu patrzą na mnie wrogopróbuje uciec pozbywając się zwątpieniaodnaleźć w czasie jakieś chwile ukojeniaA wyobraźnia strajkuje mi głodowo,muszę coś zrobić, żeby zacząć żyć na nowo...*** Ref. ***Na nowo żyć, na nowoNa nowo żyć, na nowozacząć żyć.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pajujo: Na nowo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pajujo: Na nowo

Skomentuj tekst

Pajujo: Na nowo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pajujo nowy dzień

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na nowo - Pajujo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na nowo - Pajujo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pajujo.