Patrycja Markowska: Daj znak

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 94 Tłumaczenia: 0 Wideo: 34

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Daj znak

Teraz jesteś tu, a za chwilę onarozkoszą spojrzeń swychkarmić będzie senkarmić będzue ciało swepowoli zniknę znów...Wiem, że robię błądwiem, że tylko dzika nocprzyniesie ciebie michociaż pachniesz mąnie będziesz mój...Daj znak, a zostanętak długo jak będziesz chciałdaj znak, tuż nad ranembo odejść stąd jakoś żalDaj znak, a zostanętak długo jak będziesz chciałdaj znak, tuż nad ranembo odejść stąd jakoś żalżal...Nie zobaczę jakgłowę dla mnie tracisz nie, nie poczuję, żedla nas wstaje dzieńdla nas spada letni deszczto nie dla mnie wiem...A jednak wracać chcękawałek ciebie wydrzeć jeji w słodkim grzechu tyjeszcze jeden raz oszukać czas...Daj znak, a zostanętak długo jak będziesz chciałdaj znak, tuż nad ranembo odejść stąd jakoś żal...Daj znak, a zostanętak długo jak będziesz chciałdaj znak, tuż nad ranembo odejść stąd jakoś...Daj znak...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Daj znak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Daj znak

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Daj znak

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Daj znak - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Daj znak - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.