Patrycja Markowska: Jeszcze mocniej

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 82 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Jeszcze mocniej

Umieć czytać więcejniz zapisane w księgach jestpodglądać to, co niewidzialnena własnej skórze poczuć dreszczpłakać i śmiać, dawać i braćumrzeć, by znów rodzić się mócsobą do bólu być...Jeszcze mocniej żyćpatrzeć trochę dalejsama sprawdzać świat - jaki jestjeszcze mocniej żyćpoznać trochę więcejmuszą taka być - nim odejdę...Wypłukać w czystej wodzietatuaż nocy złeji pobiec znów na swoją góręspowiadać samej sobie siępłakać i śmiać, dawać i braćumrzeć, by znów rodzić się mócsobą do bólu być...Jeszcze mocniej żyćpatrzeć trochę dalejsama sprawdzać świat - jaki jestjeszcze mocniej żyćpoznać trochę więcejmuszą taka być - nim odejdę...Nie słuchać tych, co wiedzą wszystkoUwalniać w sobie blask każdego dniao sobie prawdę odkryć musisz - sam...Jeszcze mocniej żyćpatrzeć trochę dalejsama sprawdzać świat - jaki jestjeszcze mocniej żyćpoznać trochę więcejmuszą taka być - nim odejdę...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Jeszcze mocniej

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Jeszcze mocniej

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Jeszcze mocniej

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Iluzja SONIA
  „Patrzę na Ciebie teraz najlepiej mi jest, leżysz tu obok słyszę cichy dziecka śmiech. Iluzja znika budzę się, sama w pokoju.. Ja przeleżałam milion łez Nie chcę wracać Zastaw mnie Ty wiesz,”
 • ZNIKAM NA CHWILĘ MONA
  „6 rano a na głowie ciągle milion spraw wciąż napędza mnie wspomnieniem, tamten stary świat i nawet kiedy zasnąć chcę i otulić się wciąż muszę wejść w ten szary dzień! Wciąż nie wierze ze od życia”
 • Będę robił rap (feat. The Returners) donGuralesko
  „kto by przypuszczał ż się wydarza taki plony ze te mikrofony przekujemy w plony Że wykorzystamy te psychiki stany? Że te plany przetopimy w peeleny, a te w ziemi łany Że te przekreślone szans pozb”
 • Sygnety ONAR
  „Chciałbym znowu zrobić składankę na kasecie choć nie miałaby gdzie teraz polecieć to samo zaraz spotka płytę kreci się w kółko jak całe nasze życie Rysuje się, drapie i niszczy Ja psuję za szybam”
 • Bomba (ft. Shellerini, Falcon1) Ero
  „nie po to darłem pysk, żeby nie było cha dziś to recha, wszędzie wystarczyło poczekać LP odpalił bombę i mało było co zbierać teraz robię comback, iskrzy licznik Gigera Mówią; to nie twoja era I ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka patrycji markowskiej jeszcze mocniej bez słów
 • patrycja markowska jeszcze mocniej
 • piosenka patrycji markowskiej jeszcze mocniej sam teledysk bez słów
 • piosenka patrycji markowskiej jeszcze mocniej

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeszcze mocniej - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeszcze mocniej - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.