Patrycja Markowska: Kilka pyta

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 94 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Kilka pyta

1. Ile razy jeszcze się poddam zanim los zmieni bieg Ile razy zniknie ta pewność że gdzieś tam czeka ktoś Czy trzymając w dłoniach diament ten rozpoznam że to on Ref: Nie tak łatwo lęk dziś przezwyciężyć Choć tak bardzo tworzyć się chce Nie tak łatwo znów odsłonić wnętrze Drugi raz mogę nie podnieść się Gdy zabraknie Cię 2. Ile razy zasnę z tą myślą że nie tak miało być Ile szans straconych jest we mnie że ucieknę znów Czy na zawsze świat mnie zamknął w tej pułapce pustych ścian Ref: Nie tak łatwo lęk... Zanim się we mnie resztki życia wypalą i zgasnę Coś w duszy mi zacznie obumierać na zawsze znajdź mnie znajdź Choć słaba tak bardzo że milczniem mnie złamać łatwo Zbuduję ze wzruszeń naszą bliskość a z ramion przystań Ref: Nie tak łatwo lęk....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Kilka pyta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Kilka pyta

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Kilka pyta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kilka pyta - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kilka pyta - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.