Patrycja Markowska: Kilka pyta

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 94 Tłumaczenia: 0 Wideo: 34

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Kilka pyta

1. Ile razy jeszcze się poddam zanim los zmieni bieg Ile razy zniknie ta pewność że gdzieś tam czeka ktoś Czy trzymając w dłoniach diament ten rozpoznam że to on Ref: Nie tak łatwo lęk dziś przezwyciężyć Choć tak bardzo tworzyć się chce Nie tak łatwo znów odsłonić wnętrze Drugi raz mogę nie podnieść się Gdy zabraknie Cię 2. Ile razy zasnę z tą myślą że nie tak miało być Ile szans straconych jest we mnie że ucieknę znów Czy na zawsze świat mnie zamknął w tej pułapce pustych ścian Ref: Nie tak łatwo lęk... Zanim się we mnie resztki życia wypalą i zgasnę Coś w duszy mi zacznie obumierać na zawsze znajdź mnie znajdź Choć słaba tak bardzo że milczniem mnie złamać łatwo Zbuduję ze wzruszeń naszą bliskość a z ramion przystań Ref: Nie tak łatwo lęk....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Kilka pyta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Kilka pyta

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Kilka pyta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kilka pyta - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kilka pyta - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.