Patrycja Markowska - Jeszcze raz tekst piosenki - Teksciory.pl

Patrycja Markowska: Jeszcze raz

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 82 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Jeszcze raz

Jeszcze raz jeszcze noc taka młoda , jeszcze raz to na później tego szkoda, jeszcze raz obie dusze w jego ciało, jeszcze raz pod powieką będzie biało, jeszcze raz, jeszcze raz jeszcze jeden, jeszcze raz popłyniemy w siebie, jeszcze raz w naszych czterech ścianach nieba, jeszcze raz uwolnimy dzikie serce, co z prochu powstać ma teraz obróćmy w proch !!! Ref. Jeszcze raz zabierz mnie do pierwszej łzy, jeszcze raz powiedz, że nic się nie liczy, zatańczmy, zatańczmy zerwij ze mnie wstyd / tak jak jeszcze nikt . Jeszcze raz czas rozpływa się z gorąca, jeszcze raz wschodzą we mnie słońca, jeszcze raz chce usłyszeć jak mnie wołasz, jeszcze raz zanim zgasnę w twoich dłoniach, co z prochu powstać ma teraz obróćmy w proch !!! Ref . x7
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Jeszcze raz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Jeszcze raz

 

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Jeszcze raz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • PIJE SAM Dr. SWAG
  „a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko nie mów nikomu, ze to mam do kieliszka, to czysta sprawa to oczywista że % popija każdy z nas a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko ni”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • patrycja markowska jeszcze raz tekst
 • patrycja markowska jeszcze raz
 • jeszcze raz markowska tekst
 • markowska jeszcze raz tekst
 • jeszcze raz taekst teksciory

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeszcze raz - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeszcze raz - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.