Patrycja Markowska: Niebo bez gwiazd

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 82 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Niebo bez gwiazd

Chcę, wiedzieć gdzie teraz jesteś, Gdzie Cię żucił los. Czy, czy kiedyś choć raz jeszcze ujrzę Twoją twarz. Czy, czy kiedyś choć przez chwilę Myślisz o mnie, tak. Jak, jak słowa tak gorące Kiedyś padły z ust. Tak, jak niebo bez gwiazd Jak bez skrzydeł ptak Ja czekam wciąż na Ciebie 2x (nananana.. niebo bez gwiazd 2x Chciałbym by tak jak kiedyś to co było w nas Dziś, dało mi sił by przeżyć Najtrudniejszy czas. Czy, czy kiedyś choć przez chwilę Myślisz o mnie, tak. Jak, jak słowa tak gorące Kiedyś padły z ust. Tak, jak niebo bez gwiazd Jak bez skrzydeł ptak Ja czekam wciąż na Ciebie x (nananana.. niebo bez gwiazd 2x Tak, jak niebo bez gwiazd Jak bez skrzydeł ptak Ja czekam wciąż na Ciebie 4 x
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Niebo bez gwiazd

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Niebo bez gwiazd

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Niebo bez gwiazd

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • ZAPACH CANDY DOMINIK RUPIŃSKI
  „Ja biorę ten wdech Znowu czuje to samo Na bok ten stres Choć pobudza moje ciało Niebieski dres I nike tak samo Mam czyste myśli A koszulkę z plamą Patrzę na storki, one śmierdzą reklamą I”
 • Święta w prezentach Piękni i Młodzi
  „znowu dzień kończy się wracam z pracy choć wiem raczej spóźnię się cała drogę padał gesty śnieg ominie mnie kolacja jakoś rade dam puszczam sobie 'Last Christmas' gdybym tylko mógł pocztówkę”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • niebo bez gwiazd
 • patrycja markowska niebo bez gwiazd
 • piosenka o gwiazdach
 • Patrycja markowska piosenka gwiazdach
 • patrycja markowska niebo tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niebo bez gwiazd - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niebo bez gwiazd - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.