Patrycja Markowska: O niej

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 82 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: O niej

Znam ją, gdy samotnie w tłumie szuka prawd znam ją, pozdrawiamy się znam ją, widzę gniew, co tańczy w głowie jej znam ją i nie pytaj skąd Zawsze myli drogę, zawsze stara się niewidzialną ścieżką biec płacze, kiedy cierpi, śmieje się do łez jaką była - taką jest Tak dobrze znam ją ja jest przecież w każdej z nas tak dobrze znam ją ja kobiecych lęków świat to ona i to ja ten smutek i ten żar to ona i to ja kobieta, kobieta... Już wiem, mam oczy jej, w których widać strach juz wiem, ona boi się znam ten każdy skrawek świata, w którym jest już wiesz, że to właśnie ja... Swoim ciepłem promień płonie w niej moc o jakiej nie wie nikt zna na pamięć smutek, zna na pamięć deszcz każdą kroplą znaczy lęk... Tak dobrze znam ją ja jest przecież w każdej z nas tak dobrze znam ją ja kobiecych lęków świat to ona i to ja ten smutek i ten żar to ona i to ja kobieta, kobieta...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: O niej

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: O niej

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: O niej

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Droga wojownika Janusz Walczuk
  „ja wybrałem Droga wojownika po schodach w górę jak mój ziomal Michał w szkole nie interesowała mnie matematyka dziś mnie interesuje bo dziś podwajam kapitał dla drużyny gram jak kapitan w tym”
 • Internationa Mortel x Alberto
  „Ponad 4 dychy w łapie Każdy z nas goni papier Miejska dżungla, wąż pluje jadem Goryl, goryl, Mbape Mamy to w genach Kręcimy ten biznes, w chuju mam twoje obawy Utarg, bosa nie zgrywam Bo dobrze”
 • Jeździec ReTo
  „Daje buta do spodu auto rusza spod domu zapierd*ala nie ma tu jednego kuca jak szogun karmie płuca - do obu biorę bucha mam spokój wpypeir* jeśłi chcesz mi to zakłócać b o po chu? z nieba”
 • Róże i różowe tulipany Top Girls
  „Ile razy będziesz mnie po pracy różami przepraszać po co się meczysz Po co te scenki? skarbie ile można wybaczyć? zmieniałeś się już milion razy po każdym mówiłam że wracam a gdy już wróciłam”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • o niej tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki O niej - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu O niej - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.