Patrycja Markowska: Nie zatrzyma nikt mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 94 Tłumaczenia: 0 Wideo: 33

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Nie zatrzyma nikt mnie

Nie wiem co tu robię Gasi ogień mnie Ta codzienna walka Potok małych słów Zabierz zegary, pokaż że, można się unieść ponad jęk Schowaj niepewność ne pytaj co, powiedza ludzie, szarży od trosk Oby, skrzydeł dziś nie pokrył kurz, wznieś je znów Nie zatyma nikt mnie! Wciąż nad nami niebo jest Nie zatyma nikt mnie! Choć pod prąd nie poddam się Nie zatyma nikt mnie! Chociaz nikne wśród wyblakłych miejsc W duszy wciąż gra orkiestra i wiatr. Tak się szybko wznoszę W więzieniach choćby z krat Kraty w kótr bardzo chce nas włożyć świat Pełnym żaglem chłonąć każdą z chwil, jeszcze raz, jeszcze raz! Nie zatyma nikt mnie! Wciąż nad nami niebo jest Nie zatyma nikt mnie! Choć pod prąd nie poddam się Nie zatyma nikt mnie! Chociaz nikne wśród wyblakłych miejsc W duszy wciąż gra orkiestra i wiatr. W duszy wciąż gra... Nie zatyma nikt mnie! Wciąż nad nami niebo jest Nie zatyma nikt mnie! Choć pod prąd nie poddam się Nie zatyma nikt mnie! Chociaz nikne wśród wyblakłych miejsc W duszy wciąż gra orkiestra i wiatr.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Nie zatrzyma nikt mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Nie zatrzyma nikt mnie

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Nie zatrzyma nikt mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nikt mnie nie zatrzyma nie zatrzyma mnie tekst
 • omotał mnie patrycja markowska
 • tekst pisenki w duszy gra nie poddam sie i juz
 • fragment piosenki chcesz zatrzymac zegar

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie zatrzyma nikt mnie - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie zatrzyma nikt mnie - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.