Perfect: Żywy stąd nie wyjdzie nikt

Tekst piosenki

Brak wideo

Perfect

Teksty: 126 Tłumaczenia: 0 Wideo: 36

Tekst piosenki

Perfect: Żywy stąd nie wyjdzie nikt

Taki mundur to jest bardzo piękna rzecz,Chciałbym go miećJeden rozkaz mógłbym wydać chcieć,Na cały światI żywy stąd nie wyjdzie nikt,I żywy stąd nie wyjdzie nikt...Możesz kąpać się w szyfonachBóg wie z kim i bóg wie gdzieJa to miejsce wskażę ludziom swym,dopadną cięI żywy stąd nie wyjdzie nikt,I żywy stąd nie wyjdzie nikt...Pijąc wódkę patrzę w drzwi,Nikt nie stoi w nich,Choć stuknął z brzękiem sedesCzarnych pończoch siatkę mam w dłoniach swych,Nie uciekniesz miNie uciekniesz mi stąd dziś,Nie uciekniesz mi stąd nigdyNie masz gdzie agent to wieTa armia już się czołga do twych brwi,Do twojej krwiI żywy stąd nie wyjdzie nikt,I żywy stąd nie wyjdzie nikt...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Perfect: Żywy stąd nie wyjdzie nikt

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Perfect: Żywy stąd nie wyjdzie nikt

Skomentuj tekst

Perfect: Żywy stąd nie wyjdzie nikt

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • i żywy stąd nie wyjdzie nikt
 • i żywy stąd nie wyjdzie nikt chwyty
 • zywy stad nie wyjdzie nikt tekst
 • perfect - żywy stąd nie wyjdzie nikt tekst ichwyty
 • i żywy stąd nie wyjdzie nikt tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Żywy stąd nie wyjdzie nikt - Perfect, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Żywy stąd nie wyjdzie nikt - Perfect. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Perfect.