Pezet / Noon: Retro III

Tekst piosenki

Brak wideo

Pezet / Noon

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Pezet / Noon: Retro III

Co się stało z tymi którzy byli przy moim boku? Co się stało z nimi, dla nich łza w oku Dla nich rap, ale teraz świat jest szybszy bo Pieniądz i czas to najwięksi terroryści ... Co się stało z tymi którzy byli przy moim boku? Co się stało z nimi, dla nich łza w oku Dla nich rap, ale dzisiaj hajs ważniejszy bo Pieniądz i czas to najwięksi terroryści ... Gdy patrzę w przeszłość tamte stare czasy jakby retro , Ilekroć jeszcze to co jest naszą kolebką myślę Nie chcąc wracać, chcąc pamiętać , Teraz wszyscy w pracach teraz w czystych sercach Strata wiesz, kiedyś tańczyli elektro tutaj Wiesz kiedyś tam byli dziś nie chcą słuchać Dziś przyszłość klaruje się kiepsko Moja była je dropsy na imprezach techno Dziś przyjaźnie stopniały jak lód tuż przed wiosną Luz jaki luz jeden zwariował przez wojsko już Ta nie wiem co będzie z bratem Nie wiem czy to dobrze.. że zaczął przygodę z rapem Nie wiem, kiedyś miałem tu przyjaciół, wiem o tym Kiedyś dzisiaj nic nie znaczą wiem o tym Kiedyś wolni zawsze mieliśmy się z czego cieszyć Dziś zniknęły z naszej twarzy beztroskie uśmiechy Czas się śpieszyć co, a nie w zdjęciach szperać Pamiętam go jak pił ze mną browar dzisiaj w Szuesperal Yo! Jak ten czas zleciał Będzie dobrze, będzie dobrze dzieciak! Co się stało z tymi którzy byli przy moim boku? Co się stało z nimi, dla nich łza w oku Dla nich rap, ale teraz świat jest szybszy bo Pieniądz i czas to najwięksi terroryści ... Co się stało z tymi którzy byli przy moim boku? Co się stało z nimi, dla nich łza w oku Dla nich rap, ale dzisiaj hajs ważniejszy, bo Pieniądz i czas to najwięksi terroryści ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pezet / Noon: Retro III

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pezet / Noon: Retro III

Skomentuj tekst

Pezet / Noon: Retro III

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Retro III - Pezet / Noon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Retro III - Pezet / Noon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pezet / Noon.