Pięć Dwa Dębiec: Policyjne II
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Pięć Dwa Dębiec: Policyjne II
Sami tego chcecie policyjne śmiecie Wkurwiliście mnie to wam jadę To było na nocną hardkorówkę iście Freestyle'owego charaktera miało to być przyjście Po chwili nie wiem skąd się śmiecie wzięliście Do ucieczki mnie zmusiliście Kurwy, bez ostrzeżenia do mnie strzelaliście W międzyczasie oparami się nakiraliście Jednej piątce z dwójki dupę lizać mogliście Central division razem się wspieraliście Wszyscy ulicznego honoru dotrzymaliście Więc to wszystko dla was, dzięki, dzięki Jebana policja jest u mnie na czarnej liście Ile razy ping-ponga mi podbiliście Z kieszeni słonika zrobiliście W 100% wiem czego chcieliście Pytońską trąbę moja possać chcieliście Dwie dziewiątki od nich 7 strzałów w klatę Ja teraz też przykładam do tego łapę Albo girę która kroczy Z podziemnej ścieżki ona nigdy nie zboczy Bo to jest hardocre kłujący cię w uszy i oczy Wkręca tobie ci-ci bateryjkę AGP wkręca tobie ci I półmetrowy chuj Półmetrowy chuj wchodzi w dupę policjantom Półmetrowy chuj wchodzi w dupę policjantom Półmetrowy chuj wchodzi w dupę policjantom Półmetrowy chuj wchodzi w dupę policjantom Półmetrowy chuj wchodzi w dupę policjantom Półmetrowy chuj wchodzi w dupę policjantom I tak dalej aż zabraknie amunicji W imieniu swoim i wszystkich - Ch.W.D. Policji
Tłumaczenie piosenki
Pięć Dwa Dębiec: Policyjne II
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Pięć Dwa Dębiec: Policyjne II
-
Pomy
- Pięć Dwa Dębiec
-
Świat Umiera
- Pięć Dwa Dębiec
-
Hip-hop
- Pięć Dwa Dębiec
-
Żyjesz tak
- Pięć Dwa Dębiec
-
I co Ty na to
- Pięć Dwa Dębiec
Skomentuj tekst
Pięć Dwa Dębiec: Policyjne II
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Na deser
Julia Żugaj
„Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
-
Mamy to - feat. Runa, Don
Cleo
„Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
-
Obejmuję noce ft. Pezet, Livka
Jonatan
„Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
-
Nieistotne
Żabson
„(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
-
Dźwięczność
Voo Voo
„Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- pięć dwa dębiec piosenka o policji●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Policyjne II - Pięć Dwa Dębiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Policyjne II - Pięć Dwa Dębiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pięć Dwa Dębiec.
Komentarze: 0