Pięć Dwa Dębiec: I co Ty na to
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Pięć Dwa Dębiec: I co Ty na to
I co ty na to? ja na to jak na lato Bombarduję twoją głowę jak Kosowo Jest bombardowane przez bojowe samoloty NATO To nie seria książeczek dla dzieci "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato" To zadane przez 52 bardzo proste pytanie Co się stanie, gdy 52 wygra pierwsze spotkanie? Co wy na to panowie i panie? Jak wam się podoba takie granie? Nawijanie z zachodniego krańca Polski Poznań! - nasze miasto, stolica Wielkopolski Naszym terytorium Dębiec, a konkretnie jego zachodnia połowa Nasza liryka jest ciężka tak, jak życia towarowa Nie zrozumiałeś nas za pierwszym razem To posłuchaj tego wszystkiego od nowa Tak długo, aż będziesz wiedział, że tak, tak to my Że 52 to my, że spełniamy swoje sny Że jesteśmy latarnią wyprowadzającą twój statek z gęstej mgły Pomyśl, czy świat tak naprawdę umiera Czy każdy z nas własne sumienie pożera Czy to koniec, czy początek? Koniec początku, początek końca Twarzą zwracam się do słońca Koniec tej kasety, początek nowej przygody To dopiero mały "siup" do wielkiej wody Słuchaj nas tak długo, aż się dowiesz kim jesteśmy Jak żyjemy, co nas wali, kogo szanujemy, że nie udajemy O kim zawsze pamiętamy, o czym nigdy nie zapominamy Właśnie tacy zostajemy, na razie się nie zmieniamy Tak gramy! tak będziemy grać, jak myślisz, czy wygramy? I co ty na to? jak ci się teraz podobamy? (ja ci się teraz podobamy?) I co ty na to?! I co ty na to?! (co ty na to?!) I co ty na to?! (co ty na to?!) I co ty na to?! Gdy straciłeś orientację, pamiętaj 52 ma zawsze rację Na swe teksty dajemy gwarancję Bo 52 reprezentuje najwyższą instancję Pojawiają się pytania, czy to jest dowód słuchania? Czy podoba wam się styl naszego rymowania? Zresztą zrozumiałe, dla was nasze długie I piekielnie zagmatwane zdania, chyba tak Bo co inaczej robiłbyś teraz na ziemi z głową przy głośniku? Nie oczekiwałem innego wyniku W co mierzyłem, w to trafiłem Z nóg niejednego zwaliłem Tak jak chciałem, swoje pokazałem Wielu głupkom ryj zapchałem Teraz nikt nie powie, że 52 to sezonowa grupa W końcu Poznań miasto najpiękniejsze, bez dwóch zdań Nigdzie nie ma takiego klimatu, hip-hopu i pań I dwóch MC rzucających swe zaklęcia z taką gracją Potrafiących sobie radzić z najtrudniejszą sytuacją Piąteczka, dwójeczka, wyciągnięta już zawleczka Czuję, że za chwilę wybuchniemy tak, jak prochu beczka
Tłumaczenie piosenki
Pięć Dwa Dębiec: I co Ty na to
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Pięć Dwa Dębiec: I co Ty na to
-
Ken i Barbie
- Pięć Dwa Dębiec
-
Powiem
- Pięć Dwa Dębiec
-
Skit
- Pięć Dwa Dębiec
-
52 i GP
- Pięć Dwa Dębiec
-
K
- Pięć Dwa Dębiec
Skomentuj tekst
Pięć Dwa Dębiec: I co Ty na to
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Moje 5 minut
EKIPA
„Ekipa prezentuje piosenkę "Moje 5 minut". [Refren: Zbyszek Król, Kuba Jurek, Marta Różańska] (Pięć minut, to jest moje pięć minut) (W ręce as, nie chcę więcej stać z tyłu) (Pięć minut, tojest mo”
-
1DAY IN LA
bambi, Oki, francis
„Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
-
Do końca dni - x Majtis, samunowak
FANKA
„Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
-
Dame Un Grrr - x Kate Linn
Fantomel
„Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
-
Nie życzę ci źle
Quebonafide
„Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- co ty na to tekst●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki I co Ty na to - Pięć Dwa Dębiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I co Ty na to - Pięć Dwa Dębiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pięć Dwa Dębiec.
Komentarze: 0