Pięć Dwa Dębiec: Jedno

Tekst piosenki

Brak wideo

Pięć Dwa Dębiec

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Jedno

Najbardziej niewdzięczny cham jakiego znam to ja sam tylko Ty wierna mi Ty i ja skończy się świat dla nas aż skończy się nas czas aż blask miast przygasnie i tętno przycichnie I tak nas zobaczą i całkiem zamilknie Znikniesz Ty wtedy ja znikne Odnajdujesz mnie zawsze kiedy cierpie wracam znasz mnie nie ma nic wokoł chyba nigdy nie było Zapaść sie zabierz mnie Odpłynąc w nicość niewierzyc twarzom i liczbą marzac wierząc i milcząc tworzyć by złączyc to w Tobie słuchać wlaczyć mieć to w głowie bowiem Ty wypełnisz to co między słowem a słowem wpłyniesz miedzy wersy zanim dowiem się co robie Gdy dwoje sie i troje by godzic ogień i wode, spojrz to oddasz mi sie najpiekniej jak możesz jestem więzniem slow niewypowiedzianych mięsem modlitwy myśli nad ranem gonitwy nocnych szeptów w śnie niespokonjnym krzykiem spoconym, wyrwanym z pościeli ciepłej Wilkiem w potrzasku wyjący wściekle milczeniem chroniącym wnętrze chcącym sie uwolnić zaczerpnąć powietrze wieszczem niezrealizowanym, wiwami wrzeszcze by ranić serca i zostawiać z bliznami, grzesze by spalić sie w ogniu otchłani Przestrzeń wokół mnie sie pali kto nas lepiej zrozumie niż my siebie sami Jedność Ty i ja Cały świat to Ty i ja Ty i ja to cały swiat
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Jedno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pięć Dwa Dębiec: Jedno

Skomentuj tekst

Pięć Dwa Dębiec: Jedno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jedno - Pięć Dwa Dębiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jedno - Pięć Dwa Dębiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pięć Dwa Dębiec.