Pięć Dwa Dębiec - Skit tekst piosenki - Teksciory.pl

Pięć Dwa Dębiec: Skit

Tekst piosenki

Brak wideo

Pięć Dwa Dębiec

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Skit

- Witam, witam wszystkich radio Zachodnia Strona Dębca...- Siema brachu jestem Skejcior z Placu Wolności jeee jee peace!- Właśnie, dzisiaj w studiu mamy jak wam się już przedstawił Skejcior z Placu Wolności. A więc pierwsze pytanie do ciebie. Kiedy zaczęła się u ciebie fascynacja hip-hop'em? - No tak jak jakoś się na Vivie zaczęły pojawiać pierwsze teledyski Downloa i Nany, to tak wszyscy zaczęli chodzić w takich luźnych rzeczach,to ja też se tak kupiłem w takim sklepie i, no i jeżdżę na desce, no to jest modnie. Wszyscy się na nas patrzą dziwnie, no bo jesteśmy inaczej i dlatego...- Dobra. Twoje ulubione zespoły zachodnie? - Zachodnie? Cypress Hill, Wu-Tang-Clan i taki z psem, ale nie wiem jak się nazywa, ale fajny jest. - Dobrze. Coś z polskiego? - A z polskiego to lubię wszystko, bo śpiewają o trawie, o zabawie i o...o niczym właściwie i to też mi się bardzo podoba na imprezach techno można się dobrze przy tym bawić, fajnie jest w ogóle. - Dobrze. A czym są dla ciebie szerokie spodnie? Dlaczego akurat tak się ubieracie? - Bo, bo po tym poznajemy naszą ekipę, ten co ma szerokie spodnie jest z nami, a ten kto nie to nie, nie? No, jakbym nie miał szerokich spodnito by wszyscy się ze mnie śmiali, że nie jestem prawdziwy, a tak mam szerokie spodnie i jest ok. Luz bracie cool. Cool, muszę mieć cool wygląd. -A gdzie? A sami sobie szyjecie takie spodnie? Czy to gdzieś można kupić? - Nie, kupujemy w skate-shop'ach takie spodnie, wiesz takie fajne skate-shop'y, undergrundowe sklepy, nikt tam nie wchodzi wogóle i nikt takich nie ma.- Aha. Dobrze. Dziękuję. Chciałeś coś jeszcze powiedzieć? - Taaak! Chciałem pozdrowić wszystkich, moją całą moją ekipę: Rurę, Komórę, Furę, Lufkę, Trawkę, Worka,yyy...tego...no, Amfę, Mleczko iii...Ptasie Jajeczko i... - Dobra. Dziękujemy. - No i peace, peace, peace brothers, nigdy się nie poddawajcie, tak to jest ta muza. - To była relacja Dębiec Zachodnia Strona radia, słuchajcie nas...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Skit

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pięć Dwa Dębiec: Skit

 

Skomentuj tekst

Pięć Dwa Dębiec: Skit

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę -- Premiera piosenki zatytułowanej Natalia Zastępa 'Wiesz Jak ”
 • Julia W Mieście Julia Pośnik
  „wchodzę do szkoły dobrze ubrana SGH, Dolce Gabbana wreszcie Julia W Mieście wróciła odmieniona zrobiła glow up L.A., baby baby jet-em, wróciłam jet-em zbudowałam mur i parę ścian odpornych na”
 • 3 słowa Edzio
  „na imprezie w sklepie w szkole ciągle ta sama rozmowa tylko Edzio weź coś nawiń zamienili na 3 słowa Próbowałem żyć normalnie chata, studia i robota a jakiś wewnętrzny głos kazał mi założyć t”
 • Polskie Ciężkie Trapisko (feat. Żabson, olszakumpel) ZetHa
  „To polskie ciężkie trapisko Taki trap to już widowisko Parę razy upadłem nisko Parę razy byłem już blisko Dziś mam inne plany na przyszłość Dziś mam inne plany na wszystko Dla chłopaków co maja ”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Skit - Pięć Dwa Dębiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Skit - Pięć Dwa Dębiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pięć Dwa Dębiec.