Pięć Dwa Dębiec: Skit

Tekst piosenki

Brak wideo

Pięć Dwa Dębiec

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Skit

- Witam, witam wszystkich radio Zachodnia Strona Dębca...- Siema brachu jestem Skejcior z Placu Wolności jeee jee peace!- Właśnie, dzisiaj w studiu mamy jak wam się już przedstawił Skejcior z Placu Wolności. A więc pierwsze pytanie do ciebie. Kiedy zaczęła się u ciebie fascynacja hip-hop'em? - No tak jak jakoś się na Vivie zaczęły pojawiać pierwsze teledyski Downloa i Nany, to tak wszyscy zaczęli chodzić w takich luźnych rzeczach,to ja też se tak kupiłem w takim sklepie i, no i jeżdżę na desce, no to jest modnie. Wszyscy się na nas patrzą dziwnie, no bo jesteśmy inaczej i dlatego...- Dobra. Twoje ulubione zespoły zachodnie? - Zachodnie? Cypress Hill, Wu-Tang-Clan i taki z psem, ale nie wiem jak się nazywa, ale fajny jest. - Dobrze. Coś z polskiego? - A z polskiego to lubię wszystko, bo śpiewają o trawie, o zabawie i o...o niczym właściwie i to też mi się bardzo podoba na imprezach techno można się dobrze przy tym bawić, fajnie jest w ogóle. - Dobrze. A czym są dla ciebie szerokie spodnie? Dlaczego akurat tak się ubieracie? - Bo, bo po tym poznajemy naszą ekipę, ten co ma szerokie spodnie jest z nami, a ten kto nie to nie, nie? No, jakbym nie miał szerokich spodnito by wszyscy się ze mnie śmiali, że nie jestem prawdziwy, a tak mam szerokie spodnie i jest ok. Luz bracie cool. Cool, muszę mieć cool wygląd. -A gdzie? A sami sobie szyjecie takie spodnie? Czy to gdzieś można kupić? - Nie, kupujemy w skate-shop'ach takie spodnie, wiesz takie fajne skate-shop'y, undergrundowe sklepy, nikt tam nie wchodzi wogóle i nikt takich nie ma.- Aha. Dobrze. Dziękuję. Chciałeś coś jeszcze powiedzieć? - Taaak! Chciałem pozdrowić wszystkich, moją całą moją ekipę: Rurę, Komórę, Furę, Lufkę, Trawkę, Worka,yyy...tego...no, Amfę, Mleczko iii...Ptasie Jajeczko i... - Dobra. Dziękujemy. - No i peace, peace, peace brothers, nigdy się nie poddawajcie, tak to jest ta muza. - To była relacja Dębiec Zachodnia Strona radia, słuchajcie nas...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Skit

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pięć Dwa Dębiec: Skit

Skomentuj tekst

Pięć Dwa Dębiec: Skit

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Skit - Pięć Dwa Dębiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Skit - Pięć Dwa Dębiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pięć Dwa Dębiec.