Pięć Dwa Dębiec: Si

Tekst piosenki

Brak wideo

Pięć Dwa Dębiec

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Si

1. Nic tylko siła Nie w żyłach a na tyłach Nie śpisz przez prestiż Który chciałbyś mieć Niestety cieć może tylko chcieć Wygrażasz bo uważasz się za gościa Polegasz na znajomościach Czuję w kościach Ostra kozanostra, postrach Tylko mu się postaw W ustach jazda do cna mocna W pięściach mniej owocna Lecz wiedz że odsiecz uderzy jak miecz Odbezpiecz co masz Bo sam nie dasz rady to układy Silny robi się słaby Czarny robi się blady Jak w obliczu zagłady Jesteś sam a tam z bram Dziesięciu biegnie tu Uu! Solo się nie zadowolą Nie biegną witać chlebem, solą Raczej ryj ci rozpierdolą O zasadach nikt nie wspomniał O napadach było wczoraj telewizorze A dziś o tej porze na dworze gwiazdorze Zagrasz główną rolę w tym horrorze Nic ci nie pomoże, możesz pomyśleć O pokorze o doktorze o mój boże! Ref. Dziś zagra ci paragraf 210 I nie pomogą mięśnie Ćwiczone całą jesień Jest tylko jedna zasada - nie obowiązuje żadna zasada Jedna rada - biada temu który wpada pod kopyta stada 2. To jest test kto jest ten de best Jeden gest, czasem też nawet bez Bo spojrzenie wystarczy I pies już warczy Jeden wróci z tarczą drugi na tarczy Nie można spasować Bo trzeba zachować twarz Ile masz tyle dasz Zagrasz vabank na bank Dym i płyn zabrania odpuszczania - skutecznie! Zniewaga wymaga wyjaśniania - ręcznie! Rozwaga ma laga Plaga nienawiści Nie błaga nikt litości Prości w swej złości Jak bydło bez duszy Wyczuje zagrożenie I RUSZY! Instynkt samozachowawczy Nie ma ofiar są oprawcy Czyli dwóch debili Poddanych chwili W niewoli promili Skończyli być mili Teraz to tylko kwestia siły I tu kurwa możesz się grubo pomylić! Bo jak sam nie może To pomoże sobie nożem Więc proszę cię boże Byś zrobił co możesz Proszę bym nie padł na nosze Powalony ciosem przez kosę Frustracja się szerzy Strzeż się ulicznych żołnierzy Którym na niczym nie zależy Na ulicach jest gnój Kto nie swój ten jest chuj Więc nie truj jak jest tu Ref. Nie zapomnij skurwysynie Nie jesteś w kinie Znajdujesz się w krainie opartej na sile Tu rządzą świnie a słaby ginie W tej szarej machinie Ja o tym pamiętam jak o swojej rodzinie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pięć Dwa Dębiec: Si

Skomentuj tekst

Pięć Dwa Dębiec: Si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Si - Pięć Dwa Dębiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Si - Pięć Dwa Dębiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pięć Dwa Dębiec.