Pięć Dwa Dębiec - Si tekst piosenki - Teksciory.pl

Pięć Dwa Dębiec: Si

Tekst piosenki

Brak wideo

Pięć Dwa Dębiec

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Si

1. Nic tylko siła Nie w żyłach a na tyłach Nie śpisz przez prestiż Który chciałbyś mieć Niestety cieć może tylko chcieć Wygrażasz bo uważasz się za gościa Polegasz na znajomościach Czuję w kościach Ostra kozanostra, postrach Tylko mu się postaw W ustach jazda do cna mocna W pięściach mniej owocna Lecz wiedz że odsiecz uderzy jak miecz Odbezpiecz co masz Bo sam nie dasz rady to układy Silny robi się słaby Czarny robi się blady Jak w obliczu zagłady Jesteś sam a tam z bram Dziesięciu biegnie tu Uu! Solo się nie zadowolą Nie biegną witać chlebem, solą Raczej ryj ci rozpierdolą O zasadach nikt nie wspomniał O napadach było wczoraj telewizorze A dziś o tej porze na dworze gwiazdorze Zagrasz główną rolę w tym horrorze Nic ci nie pomoże, możesz pomyśleć O pokorze o doktorze o mój boże! Ref. Dziś zagra ci paragraf 210 I nie pomogą mięśnie Ćwiczone całą jesień Jest tylko jedna zasada - nie obowiązuje żadna zasada Jedna rada - biada temu który wpada pod kopyta stada 2. To jest test kto jest ten de best Jeden gest, czasem też nawet bez Bo spojrzenie wystarczy I pies już warczy Jeden wróci z tarczą drugi na tarczy Nie można spasować Bo trzeba zachować twarz Ile masz tyle dasz Zagrasz vabank na bank Dym i płyn zabrania odpuszczania - skutecznie! Zniewaga wymaga wyjaśniania - ręcznie! Rozwaga ma laga Plaga nienawiści Nie błaga nikt litości Prości w swej złości Jak bydło bez duszy Wyczuje zagrożenie I RUSZY! Instynkt samozachowawczy Nie ma ofiar są oprawcy Czyli dwóch debili Poddanych chwili W niewoli promili Skończyli być mili Teraz to tylko kwestia siły I tu kurwa możesz się grubo pomylić! Bo jak sam nie może To pomoże sobie nożem Więc proszę cię boże Byś zrobił co możesz Proszę bym nie padł na nosze Powalony ciosem przez kosę Frustracja się szerzy Strzeż się ulicznych żołnierzy Którym na niczym nie zależy Na ulicach jest gnój Kto nie swój ten jest chuj Więc nie truj jak jest tu Ref. Nie zapomnij skurwysynie Nie jesteś w kinie Znajdujesz się w krainie opartej na sile Tu rządzą świnie a słaby ginie W tej szarej machinie Ja o tym pamiętam jak o swojej rodzinie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pięć Dwa Dębiec: Si

 

Skomentuj tekst

Pięć Dwa Dębiec: Si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • My Cyganie Krzysztof Krawczyk i Edyta Górniak
  „My, Cyganie, co pędzimy z wiatrem My, Cyganie, znamy cały świat. My, Cyganie, wszystkim gramy, i śpiewamy sobie tak: My, Cyganie, wszystkim gramy, i śpiewamy sobie tak: Ore, ore szabadabada”
 • Bletka Opał x Gibbs
  „Odklejony jak bletka pośliniona ze złej strony Się poruszam po miejscach niezauważony I tak otumaniony, jak większość w tym mieście Rozerwane serce przez emocje targane wiecznie Jak bletką na w”
 • JAK MAKŁOWICZ RAU PERFORMANCE
  „Żyć JAK MAKŁOWICZ Mak, Makłowicz Żyć JAK MAKŁOWICZ Mak, Makłowicz nie McLovin Żyć JAK MAKŁOWICZ Mak, Makłowicz Mnie lubią w Galicji A ciebie w Policji Se płynę delfinem Z delfinem w Afryce”
 • GeForce (feat. Kaz Bałagane, Szpaku) PRO8L3M
  „Pokemon yellow pod ławką Gameboy'a dostałem od stewardesy tamto spotkanie to dzieło przypadku bo z 10 wiosen jeszcze nie polecę dobrze że wtedy nie myślałem na głos bo na dekolcie łapie zawieche ”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Si - Pięć Dwa Dębiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Si - Pięć Dwa Dębiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pięć Dwa Dębiec.