Pięć Dwa Dębiec: Uciekaj

Tekst piosenki

Brak wideo

Pięć Dwa Dębiec

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Uciekaj

To to to To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz! Są za tobą ej (za tobą) chcą zatrzymać ci serce To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz! Mają broń ty nagą dłoń i nic więcej [x2] Z dala od problemów od klubu i zgiełku Z dala od rodziny od przyjaciół i zamętu Mieli bardzo krótki proces i surowy wymiar kary (Zbyt surowy!) bez adwokata bez zarzutów bez ławy Tych dwóch chłopaków na światłach w ciemnym aucie Dopiero na rozbiegu życia na starcie Tamci mieli blachy oni tylko nagie ręce Tamci mieli broń oni wóz - i nic więcej Klamki w ruch proch przerwał nocny spokój Uciekać próbowali tamci grzali jak w amoku Z jednym z chłopaków lepiej drugiego nie ma Tamci mieli chronić a nie do nich strzelać Śledztwo kuleje prasa milczy ja mówię Bo dzień za dniem przynosi chore scenariusze Nie raz wracam w nocy do domu furą Myślę o nich już wiem nie warto kłaniać się kulom To to to To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz! Są za tobą ej (za tobą) chcą zatrzymać ci serce To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz! Mają broń ty nagą dłoń i nic więcej [x2] Noc pełna może być słodyczy Tej nocy jednak to zupełnie nie dotyczy! Nóżka zawinąć już czas stąd swoje dupska Czyżak czapka no to buźka życzę ci zdrówka Główka mi działa więc stąd spierdalam już nara Nie chcę abyś zaraz z rana pisano o mnie ofiara Albo brama od serca kark za plecami mi rdzewiała Żyć i uciekać czy gnić bo chciałeś czekać Najlepiej było nie być tu kiedy działo się to Teraz myśl i decyduj wybierając mniejsze zło Tu nikt ci nie podpowie ja też nic nie zrobię Uciekaj póki możesz i gryź ryj obrożę Samemu na tej drodze bo nikt ci nie pomoże Ryj przy podłodze by nie paść na przeszkodzie Wystrzegać się przynęty podsuniętej ze złej ręki Bać się pętli bać się męki bać nie woli bać udręki Bać się ufać ciągle słuchasz będę tuż tuż Oddech na karku czuć bo ktoś musiał ich szczuć Ostatnich gryzą psy obyś nie był to ty Ostrz pazury i kły wchodząc do gry biegnij co sił Za toba psy gończe mięsa pragną Wszystko się skończy gdy cię dopadną To to to To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz! Są za tobą ej (za tobą) chcą zatrzymać ci serce To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz! Mają broń ty nagą dłoń i nic więcej [x4]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Uciekaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pięć Dwa Dębiec: Uciekaj

Skomentuj tekst

Pięć Dwa Dębiec: Uciekaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tlumaczenie piosenki piec dwa 52 to zle miejsce
 • uciekaj oni mają broń
 • ostatnich gryzą psy obyś nie był to ty
 • uciekaj oni maja bron

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Uciekaj - Pięć Dwa Dębiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uciekaj - Pięć Dwa Dębiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pięć Dwa Dębiec.