Piotr Rubik: Do kolan rzuci nam si

Tekst piosenki

Brak wideo

Piotr Rubik

Teksty: 128 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Piotr Rubik: Do kolan rzuci nam si

Pojadę z Tobą na kraj świata Gdy mi obiecasz, że w sobotę Sobotę, która końcem lata Będziemy tutaj już z powrotem W Meksyku, Mescal i Tequila W Indiach tygrysy i brylant No i czekanie na tę chwilę Gdy wreszcie wróci się na planty Do kolan rzuci nam się Wisła Obmyją bose stopy fale Gdy noc zapali srebrną galę I w twych ramionach znajdę przystań Oczy twe, fruną gołębie i budzą rynek Oczy twe, dwie herbaty i chłopak z dziewczyną Oczy twe, za ostatni grosz kolczyk z turkusem Oczy twe, nasze wyprawy w świat autobusem 106 Po drodze wielbłąd i pustynia Dwie metropolie, trzy stolice A gdy szczęśliwie podróż minie Zjemy szarlotkę w sukiennicach. Pojadę z Tobą na kraj świata Gdy mi obiecasz, że w sobotę Sobotę, która końcem lata Będziemy tutaj znów z powrotem Do kolan rzuci nam się Wisła Obmyją bose stopy fale Gdy noc zapali srebrną galę I w twych ramionach znajdę przystań Oczy twe, fruną gołębie i budzą rynek Oczy twe, dwie herbaty i chłopak z dziewczyną Oczy twe, za ostatni grosz kolczyk z turkusem Oczy twe, nasze wyprawy w świat autobusem 106
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piotr Rubik: Do kolan rzuci nam si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piotr Rubik: Do kolan rzuci nam si

Skomentuj tekst

Piotr Rubik: Do kolan rzuci nam si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • oczy twe rubik
 • do kolan rzuci nam się wisła chwyty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do kolan rzuci nam si - Piotr Rubik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do kolan rzuci nam si - Piotr Rubik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Rubik.