Piotr Rubik: Do kolan rzuci nam si
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Piotr Rubik: Do kolan rzuci nam si
Pojadę z Tobą na kraj świata Gdy mi obiecasz, że w sobotę Sobotę, która końcem lata Będziemy tutaj już z powrotem W Meksyku, Mescal i Tequila W Indiach tygrysy i brylant No i czekanie na tę chwilę Gdy wreszcie wróci się na planty Do kolan rzuci nam się Wisła Obmyją bose stopy fale Gdy noc zapali srebrną galę I w twych ramionach znajdę przystań Oczy twe, fruną gołębie i budzą rynek Oczy twe, dwie herbaty i chłopak z dziewczyną Oczy twe, za ostatni grosz kolczyk z turkusem Oczy twe, nasze wyprawy w świat autobusem 106 Po drodze wielbłąd i pustynia Dwie metropolie, trzy stolice A gdy szczęśliwie podróż minie Zjemy szarlotkę w sukiennicach. Pojadę z Tobą na kraj świata Gdy mi obiecasz, że w sobotę Sobotę, która końcem lata Będziemy tutaj znów z powrotem Do kolan rzuci nam się Wisła Obmyją bose stopy fale Gdy noc zapali srebrną galę I w twych ramionach znajdę przystań Oczy twe, fruną gołębie i budzą rynek Oczy twe, dwie herbaty i chłopak z dziewczyną Oczy twe, za ostatni grosz kolczyk z turkusem Oczy twe, nasze wyprawy w świat autobusem 106
Tłumaczenie piosenki
Piotr Rubik: Do kolan rzuci nam si
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Piotr Rubik: Do kolan rzuci nam si
-
Psalm apostolski
- Piotr Rubik
-
Psalm kochania
- Piotr Rubik
-
Uczta weselna w S
- Piotr Rubik
-
Drugi list do
- Piotr Rubik
-
Franciszka
- Piotr Rubik
Skomentuj tekst
Piotr Rubik: Do kolan rzuci nam si
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Na deser
Julia Żugaj
„Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
-
Mamy to - feat. Runa, Don
Cleo
„Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
-
Obejmuję noce ft. Pezet, Livka
Jonatan
„Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
-
Nieistotne
Żabson
„(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
-
Dźwięczność
Voo Voo
„Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- oczy twe rubik●
- do kolan rzuci nam się wisła chwyty●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Monety ( 2025 )
- Verba
-
Małgośka - x Lanberry
- Maryla Rodowicz
-
Ostatnia Nutka
- Mr. Polska
-
Better Broken
- Sarah McLachlan
-
będzie co ma być
- Magda Bereda
-
Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours | LABACK Remix
- Laback
-
WAKACJE
- Bartek BGK
-
Ciarki
- dezydery
-
Do szczęścia
- Łucznik
-
All My Friends
- A Day To Remember
Reklama
Tekst piosenki Do kolan rzuci nam si - Piotr Rubik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do kolan rzuci nam si - Piotr Rubik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Rubik.
Komentarze: 0