Pokahontaz: Krzyżówka

Tekst piosenki

Pokahontaz

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 40
Profil artysty

Tekst piosenki

Pokahontaz: Krzyżówka

Ref.: Gram w słowa, by wkomponować je w diagram Musi pasować, dlatego sprawdzam (fałsz) Ram w głowach dziś zrestartować i nagrać To Poka – pokaż, to czysta magia (blau) [x2] najważniejsze pytanie i szukanie odpowiedzi na nie. Istnienie i jego rozwikłanie Świadomość niewiele zmieni, wiedza mało da ci I tak nie docenisz, póki go nie stracisz kim chciałbyś być, a kim nie, czemu chcesz sprostać co chciałbyś robić i gdzie, kim chciałbyś zostać Jak to w życiu bywa różne, kwestia podejścia W zależności od okoliczności, czasem szczęścia płynność i środki, nieruchomości rekiny, płotki, w kieszeni, w kości To miejsce – bezpieczna przestrzeń, cichy port Z tajnym wejściem, Twój bezpieczny fort ciężką pracą naukę, nigdy szczęścia łutem, jako skutek, najczęściej kopnięcia w dupę Opisuje rzekomo, jaką jesteś personą Kształtuje się przez samoświadomość Ref. Możesz na nich polegać, iść z nimi konie kraść Ale tych prawdziwych masz tylko garść to kuchenny stół, wsparcie i ognisko twoja krew i drzewo, wakacje i bliskość Wieńczy pracowity dzień, jednak poprzedza sen Gdy go zażywasz, on przyzywa zen gdy masz wielkie serce, a w sercu czystość i czujesz, że chcesz dać wszystkim wszystko Stanowisz jego część, jak wszystko wokół Na każdym kroku, przez dzień i gdy zniknie z widoku pomimo strachu, że się odsłonisz, spróbujesz więcej jej potrzebujesz, niż na nią zasługujesz Prowadzi na szczyt sukcesywnie po szczeblach Niczym drabina, lecz nie jest nią jednak utrzymujemy niewidzialne mosty. mamy podział na zaufanych i obcych między nami Ref.
Autor tekstu: Sebastian Salbert, Wojciech Alszer
Tekst dodał: HIVU

Tłumaczenie piosenki

Pokahontaz: Krzyżówka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pokahontaz: Krzyżówka

Skomentuj tekst

Pokahontaz: Krzyżówka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pokahontaz krzyzowka tekst
 • Krzyżówka tekst pokahontaz
 • jednak nigdy nie będzie jej miał
 • pokahontaz krzyżówka
 • Krzyżówka pokahontaz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Krzyżówka - Pokahontaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Krzyżówka - Pokahontaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pokahontaz.