Pokahontaz: Mętlik

Tekst piosenki

Pokahontaz

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 40
Profil artysty

Tekst piosenki

Pokahontaz: Mętlik

Primo, zamawiam ten bit na wynos Już myśli pod czupryną płyną lawiną Czarna muza, biały rap jak albinos Co szarości dnia nada barwy Portofino Im starszy, tym starszy jak wino ino Nadal nie noszę S-ki pod peleryną Słyszysz dziwne heheszki za kurtyną Szaleństwo, jak zadrzeć z rodziną Gambino

Choć unosi brew Chronos, wciąż nie kłaniam się gromom. Czuję, jak się gotuje krew, budzi zew, wbrew mym demonom. Jak lew nagle – jadę jak Maglev. Hamulce płoną. Z wiatrem w żagle, ale gdzie pomost, wciąż nie stwierdzono... Zatem common, jedziemy i jest stromo, wiadomo. Stale mam tę moc jak lek, co noc niosąca pomoc. Robię tak, żeby było dobrze, wciąż z jasną stroną, ciągle patrzę ci w serce, trochę tak, jak ekonom.

Ref.:
Mętlik, świat pędzi, noga na gazie Wiem to i trzymam tempo w zasadzie Rzeczywistość wygiętą na fazie Mijam, ona mi sprzyja na razie Mętlik, świat pędzi, noga na gazie Wiem to i trzymam tempo w zasadzie Rzeczywistość wygiętą na fazie Mijam, mamma mia na razie

Due, to nie zawrót głowy, a piruet myśli, dziś ci przejmuje ten znany duet Połącz skrajnie różne światy w formułę PokaPoka 4 potwierdza tę regułę Prosto z UE ziomki, jeden ślad na spółę Kiedyś mrzonki, dziś ponad ogółem Poczułeś odlot, jakbyś wziął pigułę Tytułem zakończenia – czas na odmułę

Równy szereg na światłach, myśli szare jak każda. Myśli szczere jak jazda, niewielu myśli o gwiazdach. U mnie huragan, miazga, chcę wierzyć w cuda, że uda się. Sprawdzam, czy pociąg o czasie był tutaj, mam co chcę. Wystarczy mi coś mojego, stworzonego powoli z mojego ego i woli, dlatego tak w to brnę. I nie żałuję niczego, bo sam doszedłem do tego. Nie można przecież wszystkiego mieć – nie stać cię.

Ref.:
Mętlik, świat pędzi, noga na gazie Wiem to i trzymam tempo w zasadzie Rzeczywistość wygiętą na fazie Mijam, ona mi sprzyja na razie Mętlik, świat pędzi, noga na gazie Wiem to i trzymam tempo w zasadzie Rzeczywistość wygiętą na fazie Mijam, mamma mia na razie
Autor tekstu: Sebastian Salbert, Wojciech Alszer
Data dodania: 2017-11-22
Tekst dodał: audioman
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Pokahontaz: Mętlik

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pokahontaz: Mętlik

Skomentuj tekst

Pokahontaz: Mętlik

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pokahontaz metlik tekst
 • pokahontaz bo tekst
 • pocahontas metlik
 • słowa piosenki czasem się czuję starszy od ciebie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mętlik - Pokahontaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mętlik - Pokahontaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pokahontaz.