Pokahontaz: B.O.

Tekst piosenki

Pokahontaz

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 40
Profil artysty

Tekst piosenki

Pokahontaz: B.O.

Tak sobie siedzę i dumam W tle bit Magiery, nie Flume'a Czas się rozciąga jak guma A ja w tym show niczym Truman Tak sobie siedzę i patrzę Jakbym był widzem w teatrze A gdy granicę wyznaczę Przekroczę jak Liberace, raczej! Nawet tę ciągnącą stąd donikąd Swą praktyką przekroczę ją jak Rubikon Podświadomy cykor widzi ryzyko I choć szkodzi szykom, masz za friko wykon Bo ode mnie zależy to niezmiennie Gdzie leży kres mych przeżyć, co mogę, a co nie? Ucz się co cenne, jak bieżyć suwerennie Doświadczysz, więc uwierzysz, chodź zaczynamy grę Nieraz ograniczają mnie dead-lin-em Afera, wpadam w cug, lecę jak dream-lin-er Kapela pucuje się tu punch-lin-em A teraz zróbcie plac, bo wjeżdża head-lin-er

Wiodę życie bez ograniczeń Bo co? Bo chcę! Bo mogę! I robię Za księżycem czy słońcem w zenicie Tętni krew, pętli zew, świeży powiew i ogień W twe okolice też zakotwiczę W tel. wbijam cel, ruszam w drogę, w obieg Zoba-czycie, jak Poka na szczycie Rozkwita bez pytań o zgodę, to wiedz

Pusta przestrzeń, wschodzące słońce z deszczem przechodzące dreszcze i wiesz, że chcesz jeszcze. Wszystko gra w orkiestrze tip-top. Szepczę, wrzeszczę: „hip-hop!”. Łap Pokahontaz najświeższe. Bliskość. Tak, jak w orle i reszce. Powiem, jak to jest, że ciągle tutaj jesteś: serce bije wolniej, igła jest na ścieżce ciągle jestem w formie, flow płynie, jak zechcę. Zapach tamtych lat, małolat. Gdy mamy cały świat u stóp i nie wstaję z kolan. Brat, nadal mamy czas, to tylko rola. Oprócz aktora siedzi w nas Coś. Ma zapach lola. Znasz to, niewola wyborów, samokontrola. Masz to w kolorach. Korona i aureola. Pchasz to jak Polak, na sztorm, a hola, hola, to nie klasztor. Jesteś wolny jak wolna wola.

Wiodę życie bez ograniczeń Bo co? Bo chcę! Bo mogę! I robię Za księżycem czy słońcem w zenicie Tętni krew, pętli zew, świeży powiew i ogień W twe okolice też zakotwiczę W tel. wbijam cel, ruszam w drogę, w obieg Zoba-czycie, jak Poka na szczycie Rozkwita bez pytań o zgodę, to wied
Autor tekstu: Wojciech Alszer, Sebastian Salbert
Data dodania: 2017-12-05
Tekst dodał: Olo_MM

Tłumaczenie piosenki

Pokahontaz: B.O.

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pokahontaz: B.O.

Skomentuj tekst

Pokahontaz: B.O.

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • polahontaz B.O tekst
 • Pokahontaz b.o test
 • pokahontaz b.o

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki B.O. - Pokahontaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu B.O. - Pokahontaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pokahontaz.