Pokahontaz: Nigdy stop

Tekst piosenki

Pokahontaz

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 40
Profil artysty

Tekst piosenki

Pokahontaz: Nigdy stop

Niech wisi nad Tobą bicz, trzymaj w ręce miecz, iść przez pole bitwy chcesz czy biec? Trzeba chcieć, prosta rzecz. Element gonitwy – chcieć to móc, chcieć to mieć. Nie poddawaj się nigdy, mogę cię uskrzydlić – leć. Możesz zdobyć szczyty, Everest, jeśli będziesz biegł, to jest jak najlepszy seks, a tym jest ten tekst. Piękni, młodzi i bogaci – do nas należy ten świat. Nie przestawaj, siostra, brat. Patrz. Dziesięć tysięcy godzin wstecz, nie wiedziałeś, lecz planowałeś i wygrałeś mecz. Życie jest jak ciecz albo kiepski skecz, ale nie w tym rzecz. Trzymaj prosto miecz. Niech trzaska bicz. Mogę cię uskrzydlić! Nie przestawaj tak, jak serce bić, masz płuca, to krzycz. Idź zdobyć tą twierdzę zamiast jeść i pić, siedzieć i tyć. Dawaj, dawaj. Masz się za co złapać, to się za to chwyć. Prosta sprawa zapierdalaj z tym i nie przestawaj

Nie przestawaj, upadłeś to wstawaj z każdym krokiem rok za rokiem bliżej, dawaj, dawaj rany się wyliże, a postawa to podstawa. By być wyżej, musisz sobie przyrzec nigdy nie przestawać (więc) /2x

Luz od rana, koncert dla nas Miejsca stojące po kojące dźwięki piana Ups! Niezapowiedziana zmiana w planach Przejścia niepokojące jak strzał shotguna Szczęścia chodzą parami, nieszczęścia w grupach Nawet gdy się staramy, czasem trzeba upaść Dziś się ogarniamy, nie zalewamy w trupa Przyczyna niesie skutek jak Biggie i 2pac Wszak upadamy po to, by się podnieść Gdy nie możemy wstać, poleżeć też jest dobrze Zachęcamy ułożyć się wygodnie Gdy wybierzemy trwać w parterze aż po pogrzeb „Houston mamy problem”, który się piętrzy Mnóstwo sugestii ciśnie dziś się na język Boost to wytężyć swój umysł jak mędrcy Lustro odbijać lubi twarz zwycięzcy, więc Ty...

Nie przestawaj, upadłeś to wstawaj z każdym krokiem rok za rokiem bliżej, dawaj, dawaj rany się wyliże, a postawa to podstawa. By być wyżej, musisz sobie przyrzec nigdy nie przestawać (więc) /2x.
Autor tekstu: Wojciech Alszer, Sebastian Salbert
Data dodania: 2017-12-05
Tekst dodał: Olo_MM
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Pokahontaz: Nigdy stop

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pokahontaz: Nigdy stop

Skomentuj tekst

Pokahontaz: Nigdy stop

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pokahontaz polezec tez jest dobrze
 • dawaj dawaj wstawaj postawa
 • pokahontaz nigdy stop tekst
 • upadłeś to wstawaj dawaj dawaj

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nigdy stop - Pokahontaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nigdy stop - Pokahontaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pokahontaz.