Pokahontaz: Nigdy stop

Tekst piosenki

Pokahontaz

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 40
Profil artysty

Tekst piosenki

Pokahontaz: Nigdy stop

Niech wisi nad Tobą bicz, trzymaj w ręce miecz, iść przez pole bitwy chcesz czy biec? Trzeba chcieć, prosta rzecz. Element gonitwy – chcieć to móc, chcieć to mieć. Nie poddawaj się nigdy, mogę cię uskrzydlić – leć. Możesz zdobyć szczyty, Everest, jeśli będziesz biegł, to jest jak najlepszy seks, a tym jest ten tekst. Piękni, młodzi i bogaci – do nas należy ten świat. Nie przestawaj, siostra, brat. Patrz. Dziesięć tysięcy godzin wstecz, nie wiedziałeś, lecz planowałeś i wygrałeś mecz. Życie jest jak ciecz albo kiepski skecz, ale nie w tym rzecz. Trzymaj prosto miecz. Niech trzaska bicz. Mogę cię uskrzydlić! Nie przestawaj tak, jak serce bić, masz płuca, to krzycz. Idź zdobyć tą twierdzę zamiast jeść i pić, siedzieć i tyć. Dawaj, dawaj. Masz się za co złapać, to się za to chwyć. Prosta sprawa zapierdalaj z tym i nie przestawaj

Nie przestawaj, upadłeś to wstawaj z każdym krokiem rok za rokiem bliżej, dawaj, dawaj rany się wyliże, a postawa to podstawa. By być wyżej, musisz sobie przyrzec nigdy nie przestawać (więc) /2x

Luz od rana, koncert dla nas Miejsca stojące po kojące dźwięki piana Ups! Niezapowiedziana zmiana w planach Przejścia niepokojące jak strzał shotguna Szczęścia chodzą parami, nieszczęścia w grupach Nawet gdy się staramy, czasem trzeba upaść Dziś się ogarniamy, nie zalewamy w trupa Przyczyna niesie skutek jak Biggie i 2pac Wszak upadamy po to, by się podnieść Gdy nie możemy wstać, poleżeć też jest dobrze Zachęcamy ułożyć się wygodnie Gdy wybierzemy trwać w parterze aż po pogrzeb „Houston mamy problem”, który się piętrzy Mnóstwo sugestii ciśnie dziś się na język Boost to wytężyć swój umysł jak mędrcy Lustro odbijać lubi twarz zwycięzcy, więc Ty...

Nie przestawaj, upadłeś to wstawaj z każdym krokiem rok za rokiem bliżej, dawaj, dawaj rany się wyliże, a postawa to podstawa. By być wyżej, musisz sobie przyrzec nigdy nie przestawać (więc) /2x.
Autor tekstu: Wojciech Alszer, Sebastian Salbert
Data dodania: 2017-12-05
Tekst dodał: Olo_MM

Tłumaczenie piosenki

Pokahontaz: Nigdy stop

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pokahontaz: Nigdy stop

Skomentuj tekst

Pokahontaz: Nigdy stop

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pokahontaz polezec tez jest dobrze
 • dawaj dawaj wstawaj postawa
 • pokahontaz nigdy stop tekst
 • upadłeś to wstawaj dawaj dawaj

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nigdy stop - Pokahontaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nigdy stop - Pokahontaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pokahontaz.