Pokahontaz: Marzenia senne

Tekst piosenki

Brak wideo

Pokahontaz

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 40

Tekst piosenki

Pokahontaz: Marzenia senne

eM i A, eR i Zet, E i eN, no I A Śpij, śpij, śpij... śnij, śnij, śnij... tktktktktktkt.... tkwij... żyj... żyj, żyj, żyj Zadziwiająco lekkie, wyśnione, płynne, plastyczne, miękkie marzenia senne O różnych przekrojach, wirujących w głowach, trójwymiarowe, baśniowe słowa, To marzenia ów pełne dymu, to marzenia wpływające na konstrukcję rymu, To magiczne słowa pełne T- treści, teorii, tezy, terminologii H- chęci, harmonii, halucynacji, chichotu C- cacka z cyrkonii, centrum cyklopu, cuda z cyklu Częstochowa Więc zmiatam, i latam jak prom, po przestworzach, więc bakakami pływam jak statek po morzach, To złudzenie ruchu, bliskie iluzji, to złudzenie wprost z innej ery To błyszczące gnące się litery, tworzące słowo, mrugające, wciąż przed oczami... Em i A- odznaczają się barwami, eR i Zet- tańczą parami, E i eN- rozmawiają z dziewczynami, no I A- jak to gdzie?- latają z nami Śpij, śpij, śpij... śnij, śnij, śnij... tktktktktktkt.... tkwij... żyj... żyj, żyj, żyj Po co to komu, marzyć nie wolno po kryjomu, to mija się z celem Przyjaciele, takich jakich było już tutaj wiele, stos bez liku, około tyle ile tych kryształków na drogocennym naszyjniku, to się nie śni, to się w głowie nie mieści, O ile by było tutaj milej, gdyby pfk i egieo, traktowane były niczym jedyny na świecie, perpetum mobile, z chwili na chwile, ten świat przybliża się o miliony świetlnych lat, To świat w słowach i obrazach, brak proporcji, harmonii, logicznego powiązania Sprawia iż kreowana jest niebywale plastyczna forma obrazu, szkicowanego słowem, owlekanego wadą języków przezroczy , której nikt jeszcze nie widział na oczy, W sposób spójny i systematyczny odbija mój tok myśli, sam jestem ciekaw co jeszcze mi się przyśni Bo ja z marzenia czerpię korzyści, to setki informacji na nośnikach dźwięku , w ramach mego talentu, to dla smakoszy cos co ratuje duszę, natomiast oczy wprowadza w zachwyt Śpij, śpij, śpij... śnij, śnij, śnij... tktktktktktkt.... tkwij... żyj... żyj, żyj, żyj Poglądy mkną, postacie dorastają, a ludzie pamiętają wytwór z przeszłości, Sprzed wielu, wielu lat, bo nie od razu zbudowano świat, Nie od razu szach, nie od razu mat, Nie od razu jak, po krótce tak, początkowo, mezozoiczny dinogad, poprzez antyczny czar, cesarski laucz, średniowieczny gwar, pełen zbroi i żab , przez okresy, czary mary, zabobony, berła i korony, dalej, dalej, renesansowi twórcy, romantyczni wytwórcy sztucznej miłości Nowocześni artyści formy, dwudziesty wiek- cyfrowe platformy Nawet bóg nie od razu miał co chciał, bo złożony z części świat się rozleciał Spójrz jak się zmienia, hej wy to tylko marzenia, to tylko marzenia, tylko marzenia eM i A, eR i Zet, E i eN, no I A eM i A, eR i Zet, E i eN, no I A
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pokahontaz: Marzenia senne

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pokahontaz: Marzenia senne

Skomentuj tekst

Pokahontaz: Marzenia senne

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • marzenia senne tekst
 • piosenka o drogocennym naszyjniku
 • Bo oczy moje patrzą na wielu co tak jak ja żyjom bez celu.piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Marzenia senne - Pokahontaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Marzenia senne - Pokahontaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pokahontaz.