Proletaryat: By

Tekst piosenki

Brak wideo

Proletaryat

Teksty: 58 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Proletaryat: By

Tak chciałbyś żyć, tak chciałbyś być, tym, kim jesteś w środku. Na własność mieć, I pilnie strzec własnego istnienia sens. Lecz nawet gdybyś kluczył i w tłumie zgubić chciał. Na własność swojej duszy, nie będziesz nigdy miał. Za każdym twoim krokiem, jak cień gdy słońca brak, Podąża ktoś i czeka, na twój wiadomy znak. Porwie cię obietnicą, że wszystko możesz mieć. Do końca życia będziesz już z jego ręki jeść. Omijaj wszystkie drogi, po których inni muszą biec. Pamiętaj, co masz w środku i tego warto pilnie strzec. Na nogach już się słaniasz, a dalej musisz biec. Zaprzedasz swoją duszę, by jeszcze więcej mieć. Dasz wszystko, żeby wybrać, od reszty lepszym być. Bez cienia wątpliwości po trupach będziesz iść. Omijaj wszystkie drogi, po których inni muszą biec. Pamiętaj, co masz w środku i tego warto pilnie strzec.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Proletaryat: By

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Proletaryat: By

Skomentuj tekst

Proletaryat: By

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dwa pilne tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki By - Proletaryat, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu By - Proletaryat. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Proletaryat.