Religijne: Alleluja amen

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Alleluja amen

Jezus Chrystus jest Panem - On naszym Panem jest Jezus Chrystus jest Panem - On naszym Panem jest Jezus Chrystus jest Panem - On naszym Panem Amen Amen, Alleluja! Ref.:Alleluja, Alleluja, Amen Amen, Alleluja!Pokłońmy się przed Nim - On naszym Panem jest Pokłońmy się przed Nim - On naszym Panem jest Pokłońmy się przed Nim - On naszym Panem Amen Amen, Alleluja! Radujmy się bracia - On naszym Panem jestRadujmy się siostry - On naszym Panem jestRadujmy się wszyscy - On naszym PanemAmen Amen, Alleluja!Posyła nam Ducha - On naszym Panem jestPosyła nam Ducha - On naszym Panem jestPosyła nam Ducha swego - On naszym PanemAmen Amen, Alleluja!Jezus Chrystus zmartwychwstał - On naszym Panem jest Jezus Chrystus zmartwychwstał - On naszym Panem jest Jezus Chrystus zmartwychwstał - On naszym Panem Amen Amen, Alleluja!Chrystus do nas powróci - On naszym Panem jestChrystus do nas powróci - On naszym Panem jestOn do nas powróci - On naszym PanemAmen Amen, Alleluja!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Alleluja amen

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Alleluja amen

Skomentuj tekst

Religijne: Alleluja amen

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jezus chrystus jest panem alleluja tekst
 • tekst piosenki alleluja alleluja amen amen alleluja
 • on naszm panem jest
 • alleluja alleluja amen amen alleluja tekst
 • on naszym panem jest

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Alleluja amen - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Alleluja amen - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.