Religijne: Alleluja chwalmy Pana

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Alleluja chwalmy Pana

Ref.: Alleluja, chwalmy Pana, bo zwyciężył śmierć!Ty nas wyrwałeś z otchłani, strachu, ciemności i zła.Dzięki Ci Jezu za cud zmartwychwstania, bądź Światłością nam!2. Ty zwyciężyłeś szatana- sprawcę nieszczęścia i łez.Dzięki Ci Jezu za cud zmartwychwstania, bądź Obrońcą nam! Ty przywróciłeś nam życie, które nie skończy się już.Dzięki Ci Jezu za cud zmartwychwstania, bądź Wiecznością nam! Ty karmisz nas Chlebem życia i poisz Najświętszą Krwią.Dzięki Ci Jezu za cud zmartwychwstania, bądź Radością nam! Ty dałeś nam Swego Ducha, co miłość rozlewa w nas.Dzięki Ci Jezu za cud zmartwychwstania, bądź Pokorą nam! Ty nam przywracasz nadzieję, że w niebie mamy swój Dom.Dzięki Ci Jezu za cud zmartwychwstania, bądź Nagrodą nam!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Alleluja chwalmy Pana

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Alleluja chwalmy Pana

Skomentuj tekst

Religijne: Alleluja chwalmy Pana

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • bow wow wow chillwagon
  „Chcę kokasa, ale nie z bounty Chce dyktować, ale nie z kartki Kiedyś chude lata, a dzisiaj skwarki Przygarbiło was, co mordziadki? Ja paruję se tu beemki Dzwonią o feat. Mówię: nie, dzięki! Ma”
 • Brunetki (KOSSAKOWSKI) DISCOBOYS
  „Ona wygląda pięknie każdy dżentelmen zmięknie brunetka super sprawa do tańca czy tam kawa nie ma pewności u takiej ludzkiej złości czy aby to na pewno nie farbowane drewno brunetki, o no! ”
 • Natural Kazadi
  „Instagram versus reality, baby Widzę plastyk w moim ciele Niepotrzebnie przecież Jest piękne Czego chcesz więcej Mówisz, sobie Ze ci to przyniesie szczęście Filter na zdjęcie To jak na zaklę”
 • Somebody (piosenka na Eurowizja Junior 2021) Sara Egwu James
  „We’re caught in Dark night in the silence drowning in the deep end collin' to the sky too many times as roses can grow beneath a pavement i’d swim for houndred oceans and never walk alone I wi”
 • Cyganeczko (ft. Diana Ciecierska) Filipek
  „Powiedz kiedy miną mi tamte dni przez które męczy mnie przeszłość czy w końcu przejdę przez zamknięte drzwi przez które tylu odeszło ty przy mnie znowu unosisz swe brwi gdy sie nie przejmuje resz”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Alleluja Chwalmy Pana

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Alleluja chwalmy Pana - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Alleluja chwalmy Pana - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.