Religijne: Alleluja Jezus

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Alleluja Jezus

Alleluja, Jezus żyje, On, co za nas życie dał,Już Go grobu noc nie kryje, Jak powiedział, zmartwychwstał. Nućmy jemu pienia chwały: Ref.: Witaj Jezu zmartwychwstały! Alleluja, Alleluja, Alleluja!Wraca z otchłani z jeńcami, Śmiercią skruszył śmierci grot, Piekło ściele pod stopami, Trzyma klucz do nieba wrót. Nućmy Jemu pienia chwały:Wesel się, Królowo nieba, Żyje Syn Twój, żyje Pan, Radość z Nim Ci dzielić trzeba, Słońcem każda z Jego ran. Zanuć Jemu pienia chwały: Czemu okiem rosisz łzawym, Magdaleno, pusty grób! Żyw Pan, głosem cię łaskawym wita, Rzuć Mu się do stóp, Zanuć Jemu pienia chwały: Nie lękajcie się uczniowie, Nie starł Mistrza wrogi kłam; Wnet okaże się i powie: "Wstałem z martwych, pokój wam!"Nućcie Jemu pienia chwały:
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Alleluja Jezus

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Alleluja Jezus

Skomentuj tekst

Religijne: Alleluja Jezus

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Blue Banisters Lana Del Rey
  „There’s a picture on the walll Of me on a John Deere Jenny headed me a beer Said: How , the hell, did you get there? Oh, Oklahoma, mhh There were flowers that were dry Sittin’ on the dresser”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • Za mordę złapani Ivan Komarenko
  „Normalność się kuli cichutko jak myszka Tak skromnie się tuli w pąsowych policzkach A chamstwo w dostatku panoszy się wszędzie Po smacznym obiadku, w królewskim obłędzie! Milczenie jest owiec, a”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • alleluja jezus żyje tekst
 • Słowa pieśni Pokój wam
 • jezus zyje tekst piosenki
 • piosenka pokoj wam pokoj wam nie bójcie sie chwyty
 • Pokój wam nie bójcie się chwyty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Alleluja Jezus - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Alleluja Jezus - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.