Religijne: Bo tam jest wolno

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: Bo tam jest wolno

1. Nie chce już więcej życia na krawędzisprawdzać czy spadnę kiedy zrobię krokI jak daleko nie jest za dalekoKoniec zabawy robię w tył zwrotREF. Bo tam jest wolnośc i moja przestrzeńCzyste powietrze by naprawdę pięknie żyćI wcale święte nie znaczy nudnedo przodu będę biec ile mi starczy sił (rap)2. Sprawdź to bo ja nie chcę więcejGnać byle prędzejUpadać niżej chcę być Ciebie bliżejZawsze dostrzegać to na co patrzęTwoje ogniwo pod Twą perspektywąWolność, ja materią żywąMądrość Twa niech pokonują mą skłonnośćBo ja mam dość, dość upadkuWybrałem CiebieKoniec zdradliwego paktu3. Nie chce już więcej życia bez kolorówTej gry pozorów brudnych szarych barwŻegnam krainę niewyraźnych kształtów Z powiewem wiatru kończy się mgłaREF.Bo tam...4. Nikt tak jak Pan Bóg życia nie ubarwiaWskazuje w mroku drogę tak jak morska latarniaTrwoga mnie ogarnia i beznadziejne lękiWtedy chłonę Boga tak jak mikrofon dźwiękiA każde Jego słowo dotyka mego duchaZwracam się do niego mego głosu tak wysłuchaOn nigdy nie zawodzi na prośby odpowiada Wprost do mego ucha doskonałe rady wkłada5. Pan jest pasterzem moim ja w to wierzęI już niczego nie brakuje miZielone łąki i spokojne wodyDobroć i łaska do końca dniREF. Bo tam...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Bo tam jest wolno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Bo tam jest wolno

Skomentuj tekst

Religijne: Bo tam jest wolno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bo tam jest wolno - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bo tam jest wolno - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.