Religijne - Bogu z Jego dar tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Bogu z Jego dar

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Bogu z Jego dar

Ref. Bogu z Jego darów chleb niesiemy czysty. Owoc ziemi i rąknaszych - przyjmij Ojcze wiekuisty.1. Ziemia nasza chleb nam rodzi. Ty go Panie wciąż rozmnażasz.Plon stokrotny matki ziemi przynosi do ołtarza.2. Spójrz na Kościół tu zebrany, tylko Ty znasz naszą wiarę. Nasze myśli serc pragnienia dziś dajemy na ofiarę.3. To, co mamy, kim jesteśmy, nasze modły, samych siebie i rąk naszych świętą pracę przynosimy Ojcu, w niebie.4. Wszystko niechaj będzie święte, chleb ofiarą niech się stanie. Nasz słowa, myśli, życie, i nas przemień, dobry Panie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Bogu z Jego dar

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Bogu z Jego dar

 

Skomentuj tekst

Religijne: Bogu z Jego dar

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bogu z jego darów tekst
 • piosenki religijne dar od boga
 • dar religijne tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bogu z Jego dar - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bogu z Jego dar - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.