Religijne: Cichy wieczorny

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: Cichy wieczorny

Cichy wieczorny mój śpiewChciej usłyszeć, o Panie.1. Za wieczorną tę pieśń i za krojony chleb,Za przyjacielską dłoń - dziękuję Ci, Boże.2. Za wieczorny dzwon, za wiosenny strój łąk,Za ogrodowy kwiat - dziękuję Ci, Boże.3. Za świeży zapach lip, za cichy wiatru szept,Za nadchodzącą noc - dziękuję Ci, Boże.4. Za złote łany zbóż, za tęczę pełną barw,I za wszystko, co mam - dziękuję Ci, Boże.5. Za niebo pełne gwiazd, za szybki ptaka lot,Za to, żeś stworzył nas - dziękuję Ci, Boże.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Cichy wieczorny

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Cichy wieczorny

Skomentuj tekst

Religijne: Cichy wieczorny

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • cichy wieczorny mój śpiew chwyty
 • pieśni religijne wieczorne
 • pieśni wieczorne
 • pieśmi wieczorne religijne
 • cichy wieczorny mój śpiew

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cichy wieczorny - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cichy wieczorny - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.