Religijne - Drogi tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Drogi

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Drogi

W życiu dróg wiele jest. Którą wybrać? Jak iść? - Nie wiemy. W każdej z nich inny cel, inna trudność i sens. Czy dojdziemy? A Bóg map nie rozdaje! Bóg map nie rozdaje! - Nie wiesz dokąd iść! A Bóg czasu nie mierzy! Bóg czasu nie mierzy! - Nie wiesz czy Ci wystarczy sił! Potykasz się. Potem wstajesz lub nie - zależy. Na rozstajach tych dróg może spotkać Cię wróg, co nie wierzy! A Bóg map nie rozdaje! Bóg map nie rozdaje! - Nie wiesz dokąd iść! A Bóg czasu nie mierzy! Bóg czasu nie mierzy! - Nie wiesz czy Ci wystarczy sił! Na wędrowanie ... na wędrowanie ... Mówię Tobie: "Wiarę miej! W drodze swojej nie ustawaj! Żebyś doszedł dokąd chcesz! Niech marzenia staną się Twoją nocą, Twoim dniem! Głosem serca w życiu kieruj się!" Chciłbym mape i czas, w przybliżeniu choć raz, mieć podany! Tymczasem drogi tej znój, niczym ostatni bój, w pokutę dany! Boże! Ciężka ta droga! Czemu siły nie dodasz? Nie prowadzisz? Daj mi wiarę i siłę! Popatrz znowu zbłądziłem! Co poradzić? A Ty map nie rozdajesz! Ty map nie rozdajesz! - Nie wiem dokąd iść! A Ty czasu nie mierzysz! Ty czasu nie mierzysz! - Nie wiem czy mi wystarczy sił! Na wędrowanie ... na wędrowanie ... Mówię Tobie: "Wiarę miej! W drodze swojej nie ustawaj! Żebyś doszedł dokąd chcesz! Niech marzenia staną się Twoją nocą, Twoim dniem! Głosem serca w życiu kieruj się!"
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Drogi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Drogi

 

Skomentuj tekst

Religijne: Drogi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Zrób coś dla mnie CamaSutra
  „Jakbym mogłą to wszystko dam Chociaż sama niewiele mam Tyle razy spełniałam sny Twoje sny Zawsze ty Teraz pora na ciebie jest Abym mogła Uwierzyć też Że po pierwsze: to jestem ja Zawsze ja”
 • Lo Vas A Olvidar Billie Eilish, ROSALiA
  „Dime si me echas de menos aun Dime si no me perdonas aun Que haras con tode este veneno nada bueno Dime si me echas de menos aun Lo vas a olvidar? Lo vas a olvidar? Can you let it go? Can y”
 • Wrong Party (ft. Scottibrains) Brodka
  „My mind goes by Fill with dreams of endless night There’s no surprise I lose myself in moonlight shine -- Brodka powraca z nowym singlem 'Wrong Party' w międzynarodowym towarzystwie!!! Utwór ”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • Morsochlanie QBIK
  „halo, nie mogę teraz rozmawiać, bo morsuje przecież to ty do mnie dzwonisz na razie morsuje cały dzień morsuję cały rok wódka rozgrzewa mnie kiedy nadchodzi noc mój ziomek to jest mors wali t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki religijne o drodze
 • droga piosenka religijna
 • bo każda droga prowadzi prosto pieśń religijna
 • wiele drog jest piosenka religijna tekst
 • W życiu dróg wiele jest tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Drogi - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Drogi - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.