Religijne: Drogi

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Drogi

W życiu dróg wiele jest. Którą wybrać? Jak iść? - Nie wiemy. W każdej z nich inny cel, inna trudność i sens. Czy dojdziemy? A Bóg map nie rozdaje! Bóg map nie rozdaje! - Nie wiesz dokąd iść! A Bóg czasu nie mierzy! Bóg czasu nie mierzy! - Nie wiesz czy Ci wystarczy sił! Potykasz się. Potem wstajesz lub nie - zależy. Na rozstajach tych dróg może spotkać Cię wróg, co nie wierzy! A Bóg map nie rozdaje! Bóg map nie rozdaje! - Nie wiesz dokąd iść! A Bóg czasu nie mierzy! Bóg czasu nie mierzy! - Nie wiesz czy Ci wystarczy sił! Na wędrowanie ... na wędrowanie ... Mówię Tobie: "Wiarę miej! W drodze swojej nie ustawaj! Żebyś doszedł dokąd chcesz! Niech marzenia staną się Twoją nocą, Twoim dniem! Głosem serca w życiu kieruj się!" Chciłbym mape i czas, w przybliżeniu choć raz, mieć podany! Tymczasem drogi tej znój, niczym ostatni bój, w pokutę dany! Boże! Ciężka ta droga! Czemu siły nie dodasz? Nie prowadzisz? Daj mi wiarę i siłę! Popatrz znowu zbłądziłem! Co poradzić? A Ty map nie rozdajesz! Ty map nie rozdajesz! - Nie wiem dokąd iść! A Ty czasu nie mierzysz! Ty czasu nie mierzysz! - Nie wiem czy mi wystarczy sił! Na wędrowanie ... na wędrowanie ... Mówię Tobie: "Wiarę miej! W drodze swojej nie ustawaj! Żebyś doszedł dokąd chcesz! Niech marzenia staną się Twoją nocą, Twoim dniem! Głosem serca w życiu kieruj się!"
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Drogi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Drogi

Skomentuj tekst

Religijne: Drogi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki religijne o drodze
 • droga piosenka religijna
 • bo każda droga prowadzi prosto pieśń religijna
 • wiele drog jest piosenka religijna tekst
 • W życiu dróg wiele jest tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Drogi - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Drogi - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.