Religijne: Na krzy

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: Na krzy

Ref: Na krzyż patrzę w San Damiano, Panie chcę być dzieckiem Twym. Na krzyż patrzę w San Damiano, Panie uczyń mnie narzędziem Twym. 1. Abym miłość niósł, gdzie jej brak, bym przebaczenie niósł wzgardzonym w krąg. Bym ludziom pokój dał, bym umiał prawdą żyć i był Twoim głosem, Twoim wzrokiem, Twoją nadzieją. 2. Abym radość niósł smutnym dniom,abym światło niósł w grzechu mrok.Bym ludziom wiarę dał, bym sprawiedliwość dał i był Twoją wolą, Twoim oddechem,Twoją pokorą.3. Abym bratem był słońca dróg,abym z wiatrem grał pośród pól. Bym gwiazdkę śniegu mógł każdemu dziecku dać, o Tobie mówić, że jesteś Życiem, w Tobie się spalić.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Na krzy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Na krzy

Skomentuj tekst

Religijne: Na krzy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • abym milosc niosl gdzie jej brak tekst
 • na krzyż patrzę w san damiano
 • na krzyz patrzę w san damiano
 • na krzy

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na krzy - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na krzy - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.