Religijne - Nawr tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Nawr

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Religijne: Nawr

Nawróć się ludu w pokorze, w poście i w płaczu i w żalu,a światłość twoja jak zorze, rozbłyśnie nad Jeruzalem.2. Nawróć się, córo Syjonu do Pana Boga swojegoTułaczy przyjmij do domu,łaknących obdaruj chlebem.3. Obmyj się dziś czystą wodą, bo Bóg ci przebaczyć gotów.Jak orzeł odnów swą młodość i wzmocnij skrzydła do lotu.4. Wtedy Pańskiego Imienia zawezwiesz, a On odpowie.Wprowadzi w bramy zbawienia, Pasterzem będzie dla owiec.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Nawr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Nawr

 

Skomentuj tekst

Religijne: Nawr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Heal me Sanah
  „There was a time I had to handle all myself I forgot just how to speak and say my name And I’m here alone In this room that’s never cold And it hurts me still There was a time I had this fe”
 • Golden Rules C-BooL
  „Sometimes you Wander If you walk the proper way You looking for advisers Who have so much to say They always know Whet’s bad and what is good for you You stick to your own rules And try to be s”
 • Rumba (Puro Oro Anthem) ft. The Sun Maluma
  „Que loca fue la rumba aquella Que cosa buena, tu ahi tan bella Destapando la botella Vimos salir el sol No fue imaginacion La que paso fueron Las consecuenclas de una rumba loca Y fue tan loc”
 • La Vida Loca Major
  „S do P do Z Życie La Vida Loca mam plan jak spędzić sobie dzień kupie sobie glocka i strzelę komuś prosto w łeb u nas tu na blokach każdy w papierach ma ok. robię hajs po nosach syn będzie m”
 • Zabawa najgorszych Blaga
  „To wszystko się kręci Się kręci, Się kręci Jak na karuzeli Myślimy o czerni Gdy jesteśmy w bieli Nad nami jest niebo Czerwone jak wino Będziemy żałować dopiero jak przyjdą Kot? Ono Źli Szyb”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nawróć się ludu w pokorze tekst
 • piesn nawroc sie ludu w pokorze tekst
 • nawroc sie ludu w pokorze tekst
 • nawróć się ludu w pokorze
 • nawróć się córko syjonu

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nawr - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nawr - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.