Scarlet: Do you think of me

Tekst piosenki

Brak wideo

Scarlet

Teksty: 51 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Scarlet: Do you think of me

Is she wearing my perfume? Did you buy it for her? When she cries do you cry too? God I hate you You know things about me You're not supposed to You know I should be feeling sorry for ya When you lay down Do you think of me? Do you hold her hand Walking down the street Do you wish she was me? Is she loving you better Than I ever have done? Do you lie to protect her? God I hate her She knows things about me she's not supposed to You know I should be feeling Sorry for her When you lay down Do you think of me? Do you hold her hand Walking down the street Do you wish she was me? When you're calling her name Does she know how you called mine? It's killing me how easy this is for you You said then you'd love me Until the day you died but that's a lie, cos you Live on without me So, when you lay down Do you think of me? Do you hold her hand Walking down the street Do you wish she was me? When you lay down Do you think of me? Do you hold her hand Walking down the street Do you wish she was me?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Scarlet: Do you think of me

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Scarlet: Do you think of me

Skomentuj tekst

Scarlet: Do you think of me

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do you think of me - Scarlet, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do you think of me - Scarlet. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Scarlet.