Seweryn Krajewski: Pijmy wino za koleg

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Pijmy wino za koleg

Nie paliłeś dawniej tyle co dziś, zapałka Ci drży, nielekko mam iść. Wlejmy krople gorzkich żalów do szkła, nie wstydźmy się słów, nie bójmy się dnia. Pijmy wino za kolegów, którym szczęścia w życiu brak. Za tych, którym zawsze idzie nie tak, kobiety nie te, i zimy zbyt złe. My, co mamy ciepłą strawę i kąt, opinię jak łza, przepustkę na ląd. Pijmy wino za kolegów, co się niby iskry trą, których jakiś Bóg przeznaczył na zło, pociągi nie te, pogody zbyt złe. My co mamy mocne zdrowie jak skaut, nie czeka nas głód, nie grozi nam aut. Pijmy wino za kolegów, których wciąż omija raut. Idźmy w taniec malowany na szkle, Bo żona ma żal do tańca się rwie. Pijmy wino za kolegów do dna, bo oni to my, a my to już mgła.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Pijmy wino za koleg

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Pijmy wino za koleg

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Pijmy wino za koleg

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pijmy wino za koleg - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pijmy wino za koleg - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.