Seweryn Krajewski: Pijmy wino za koleg

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Pijmy wino za koleg

Nie paliłeś dawniej tyle co dziś, zapałka Ci drży, nielekko mam iść. Wlejmy krople gorzkich żalów do szkła, nie wstydźmy się słów, nie bójmy się dnia. Pijmy wino za kolegów, którym szczęścia w życiu brak. Za tych, którym zawsze idzie nie tak, kobiety nie te, i zimy zbyt złe. My, co mamy ciepłą strawę i kąt, opinię jak łza, przepustkę na ląd. Pijmy wino za kolegów, co się niby iskry trą, których jakiś Bóg przeznaczył na zło, pociągi nie te, pogody zbyt złe. My co mamy mocne zdrowie jak skaut, nie czeka nas głód, nie grozi nam aut. Pijmy wino za kolegów, których wciąż omija raut. Idźmy w taniec malowany na szkle, Bo żona ma żal do tańca się rwie. Pijmy wino za kolegów do dna, bo oni to my, a my to już mgła.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Pijmy wino za koleg

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Pijmy wino za koleg

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Pijmy wino za koleg

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pijmy wino za koleg - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pijmy wino za koleg - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.