Seweryn Krajewski: Pechowy dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Pechowy dzie

Pechowy dzień, pechowy dzień, gdy od początku wszystko się układa źle. Tak, jakby drogę przeciął rwącej rzeki prąd, a z oczu znikł bezpieczny ląd. Ktoś rzucił czar i urok zły, mój anioł stróż na miękkiej chmurze smacznie śpi. A twoje ślady zatarł roztargniony wiatr i szczęścia brak, tak bardzo brak. Bo moje szczęście jest w pobliżu dłoni Twych i oczu, i oczu. Przychodzi czasem bardzo cicho w moje sny z pomocą, z pomocą. Zostawia przy mnie najcieplejsze z wszystkich snów Twe imię, Twe imię. Od zmierzchu do rana nie grozi mi nocny chłód. Pechowy dzień, pechowy dzień na pewno kiedyś przecież musi skończyć się. Na środek Twojej drogi rzucę bukiet róż nie miniesz go, nie miniesz już. Bo moje szczęście jest w pobliżu dłoni Twych i oczu, i oczu. Przychodzi czasem bardzo cicho w moje sny z pomocą, z pomocą. Zostawia przy mnie najcieplejsze z wszystkich snów Twe imię, Twe imię. Od rana do rana nie będzie nam groził chłód.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Pechowy dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Pechowy dzie

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Pechowy dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pechowy dzie - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pechowy dzie - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.