Seweryn Krajewski - Pechowy dzie tekst piosenki - Teksciory.pl

Seweryn Krajewski: Pechowy dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Pechowy dzie

Pechowy dzień, pechowy dzień, gdy od początku wszystko się układa źle. Tak, jakby drogę przeciął rwącej rzeki prąd, a z oczu znikł bezpieczny ląd. Ktoś rzucił czar i urok zły, mój anioł stróż na miękkiej chmurze smacznie śpi. A twoje ślady zatarł roztargniony wiatr i szczęścia brak, tak bardzo brak. Bo moje szczęście jest w pobliżu dłoni Twych i oczu, i oczu. Przychodzi czasem bardzo cicho w moje sny z pomocą, z pomocą. Zostawia przy mnie najcieplejsze z wszystkich snów Twe imię, Twe imię. Od zmierzchu do rana nie grozi mi nocny chłód. Pechowy dzień, pechowy dzień na pewno kiedyś przecież musi skończyć się. Na środek Twojej drogi rzucę bukiet róż nie miniesz go, nie miniesz już. Bo moje szczęście jest w pobliżu dłoni Twych i oczu, i oczu. Przychodzi czasem bardzo cicho w moje sny z pomocą, z pomocą. Zostawia przy mnie najcieplejsze z wszystkich snów Twe imię, Twe imię. Od rana do rana nie będzie nam groził chłód.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Pechowy dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Pechowy dzie

 

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Pechowy dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Klucze (feat. Nosowska) Miuosh
  „w moim domu boimy się chmur które niosą z sobą chemii deszcz eiasto woła cie gdy pada w pół zasuń nami okna jeśli chcesz mało rzeczy jest pewnych jak my mało co tak niepewne jest niesie nas melo”
 • Higher Eminem
  „You know i’ve been around for a while now Not sure if have much left to prove Yeah, i do I look at me now I am thinking’ damn How proud of me i am What i did It’s nothin’ to sneeze at Even”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • Morsochlanie QBIK
  „halo, nie mogę teraz rozmawiać, bo morsuje przecież to ty do mnie dzwonisz na razie morsuje cały dzień morsuję cały rok wódka rozgrzewa mnie kiedy nadchodzi noc mój ziomek to jest mors wali t”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pechowy dzie - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pechowy dzie - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.