Seweryn Krajewski: Papier

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 147 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Papier

Byłeś kruchy jak chorowity ptak, gdy październik, a dziś: ho, ho, ho, twoja skóra to papier ścierny, księżycowy pył i ziemski proch. Mało świata mam, niewielką garstkę świata mam, d G czy z nią sobie radę dam? Z wolna stygnie krew, nie żałujesz drzew papier ścierny. Bierzesz udział w grach, bo masz serce jak papier ścierny, księżycowy pył i ziemski proch. Mało świata masz, niewielką garstkę świata masz, czy z nią sobie radę dasz? Twoje licho śpi, ma pogodne sny papier ścierny, a sumienia szept nie przenika przez papier ścierny, księżycowy pył i ziemski proch. Mało świata masz, niewielką garstkę świata masz, czy z nią sobie radę dasz? A gdy przyjdzie śmierć chuda niby żerdź papier ścierny. Wiedz, że ona też serce ma jak jeż papier ścierny, księżycowy pył i ziemski proch. Mało świata masz, niewielką garstkę świata masz, czy z nią sobie radę dasz? Byłeś kruchy jak chorowity ptak, gdy październik, a dziś: ho, ho, ho, twoja skóra to papier ścierny. Z wolna stygnie krew, nie żałujesz drzew papier ścierny. Bierzesz udział w grach, bo masz serce jak papier ścierny. Twoje licho śpi, ma pogodne sny papier ścierny, a sumienia szept nie przenika przez papier ścierny.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Papier

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Papier

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Papier

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Papier - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Papier - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.