Seweryn Krajewski - Papier tekst piosenki - Teksciory.pl

Seweryn Krajewski: Papier

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Papier

Byłeś kruchy jak chorowity ptak, gdy październik, a dziś: ho, ho, ho, twoja skóra to papier ścierny, księżycowy pył i ziemski proch. Mało świata mam, niewielką garstkę świata mam, d G czy z nią sobie radę dam? Z wolna stygnie krew, nie żałujesz drzew papier ścierny. Bierzesz udział w grach, bo masz serce jak papier ścierny, księżycowy pył i ziemski proch. Mało świata masz, niewielką garstkę świata masz, czy z nią sobie radę dasz? Twoje licho śpi, ma pogodne sny papier ścierny, a sumienia szept nie przenika przez papier ścierny, księżycowy pył i ziemski proch. Mało świata masz, niewielką garstkę świata masz, czy z nią sobie radę dasz? A gdy przyjdzie śmierć chuda niby żerdź papier ścierny. Wiedz, że ona też serce ma jak jeż papier ścierny, księżycowy pył i ziemski proch. Mało świata masz, niewielką garstkę świata masz, czy z nią sobie radę dasz? Byłeś kruchy jak chorowity ptak, gdy październik, a dziś: ho, ho, ho, twoja skóra to papier ścierny. Z wolna stygnie krew, nie żałujesz drzew papier ścierny. Bierzesz udział w grach, bo masz serce jak papier ścierny. Twoje licho śpi, ma pogodne sny papier ścierny, a sumienia szept nie przenika przez papier ścierny.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Papier

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Papier

 

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Papier

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Papier - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Papier - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.