Seweryn Krajewski: Proste wzruszenia

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 147 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Proste wzruszenia

Stara miłość nie ta, dawno zjadła ją rdza. Nowa miłość nie naj, nie ten krój, nie ten gaj. Stare prawdy pod piec, żadnych uczuć i łez. Sztuczny lód to twój styl, chłodne medium to ty. Prostych wzruszeń, dobrych wzruszeń nie bój się. Spójrz na mój taneczny smutek, lubi Cię. Ledwie błyska śmiechu iskra, nie gaś jej. Czasu mało, życia mało, nie daj się. Twoja magia to mit, nowo-moda blef. Nie przeżywasz już nic, nic przeżuwasz jak chleb. Dzień otwierasz by stać w korowodzie złych dat. Tam, gdzie kładziesz się spać diabeł mówi good night. Prostych wzruszeń Stara miłość
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Proste wzruszenia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Proste wzruszenia

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Proste wzruszenia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • slowa piosenek wzruszajacych
 • wzruszające teksty o domu
 • slowa piosenek wzruszajace
 • wzruszający tekst piosenki
 • wzruszające teksty z piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Proste wzruszenia - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Proste wzruszenia - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.