Seweryn Krajewski: Przesta

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Przesta

Przestał padać deszcz, słyszysz już nie pada. Tylko rynna gdzieś trochę jeszcze biada. Ale rynnie też zabraknie łez, złej pogody nadszedł wreszcie kres. Nie będzie padał deszcz, już nie będzie padał. Bałaś się, że deszcz padać nie przestanie. Przestał padać deszcz powiesz Czas już na mnie. Ja ci za złe słów nie wezmę tych, jestem kimś od pogód raczej złych, a chmury znikły i koniec z tym padaniem. Przyniósł komuś deszcz przed samym lata końcem. Przyniósł komuś deszcz, to co ma zabrać słońce. Przestał padać deszcz, schną na słońcu drogi. Zesłał komuś deszcz jedną z lata bogiń, co na stopach gwiezdny miała pył. On przydrożnym świątkiem tylko był, zwyczajnym świątkiem i nie tak bardzo świętym.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Przesta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Przesta

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Przesta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przesta - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przesta - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.