Seweryn Krajewski: Przytul mnie mocno

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Przytul mnie mocno

Nie wiem jak zasypia kwiat i o czym śni. Nie wiem jak otwiera świat do nieba drzwi. Nie wiem kto dopisał tekst do naszych ról. Nie wiem skąd w tych rolach błąd i żal i ból. Przytul mnie i połam lód w opłatki kry. Przytul mnie, nadejdzie znów wiosenny świt. Dopóki żal naprawia błąd nadzieję mam. Dopóki łza jest jeszcze łzą nie jestem sam. Nie wiem jak zakwitał sad oddechem barw. Nie wiem jak wypełnił smak ogrody warg. Przytul mnie i połam lód w opłatki kry. Przytul mnie, wiosenny świt podaruj mi. Dopóki gwiazd szalony krągnadzieję mam. Dopóki łza jest jeszcze łzą nie jestem sam. Dopóki żal naprawia błąd nadzieję mam. Dopóki łza jest jeszcze łzą nie jestem sam.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Przytul mnie mocno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Przytul mnie mocno

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Przytul mnie mocno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • seweryn krajewski przytul mnie mocno
 • przytul mnie mocno tekst piosenki
 • przytul mnie mocno tekst
 • pokochasz mnie seweryn krajewski
 • przytul mnie mocno tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przytul mnie mocno - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przytul mnie mocno - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.