Shazza: Egipskie noce - mix

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Egipskie noce - mix

Nie wiem skąd jestem, Nie wiem kim jestem. Targana piaskiem pustyni. Czuję twój dotyk mój Ozyrysie, Pukam do twojej światyni, Czuję twój dotyk mój Ozyrysie, Pukam do twojej świątyni. Dotknij mnie słowem, Dotknij spojrzeniem. Ciepłe rozkosze Nil kryje. W tajemnych murach zimnych piramid, Nasza namiętność wciąż żyje. W tajemnych murach zimnych piramid, Nasza namiętność wciąż żyje. To ty kapłanka mego blasku, Drobna jak kropla, Na pustynnym piasku. Egipskie noce oaza gwiazd, Noce egipskie kryjące ślad, Słońce zachodzi jestem już twoja. Mój Ozyrysie już czas. Słońce zachodzi jestem już twoja Mój Ozyrysie już czas.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Egipskie noce - mix

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Egipskie noce - mix

Skomentuj tekst

Shazza: Egipskie noce - mix

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki egipskie
 • shazza egipskie noce teledysk

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Egipskie noce - mix - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Egipskie noce - mix - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.