Shazza - Nie mog tekst piosenki - Teksciory.pl

Shazza: Nie mog

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Shazza: Nie mog

Dzisiaj od rana, Uśmiechnął się do mnie los. Gdy przez telefon, Dzień dobry powiedział ktoś. Nie trudno zgadnąć, Poznałam to byłeś Ty. I w jednej chwili spełniły się moje sny. Powiedziałeś, że chcesz tylko mnie, Bo drugiej takiej jak ja, Nigdzie nie znajdziesz, obiecaj mi że Tak już pozostanie. Ooo Nie mogę doczekać się. Ooo Kiedy znów zobaczę Cię. Chociaż pochmurno, I od rana pada deszcz. To nie przeszkadza, Słonecznie uśmiecham się. Powiedziałeś, że chcesz tylko mnie, Bo drugiej takiej jak ja, Nigdzie nie znajdziesz, obiecaj mi że Tak już pozostanie. Ooo Nie mogę doczekać się. Ooo Kiedy znów zobaczę Cię. Ooo Przybiegnij do mnie co sił. Ooo Chce żebyś tu ze mną był. Tak bardzo było bez Ciebie mi źle. Za Tobą tęskniłam tak. Lecz zadzwoniłeś i znów cały świat, Nowych nabrał barw. Ooo Kiedy znów zobaczę Cię. Ooo Przybiegnij do mnie co sił. Ooo Chce żebyś tu ze mną był. Ooo Nie mogę doczekać się. Ooo Kiedy znów zobaczę Cię. Ooo Przybiegnij do mnie co sił. Ooo Chce żebyś tu ze mną był
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Nie mog

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Nie mog

 

Skomentuj tekst

Shazza: Nie mog

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Family Hinol Polska Wersja
  „Jeśli z nami grasz W górze ręce mas To jesteś dla nas Dla nas jak family Jak się ciągle srasz Do nas problem masz Lepiej słowa wąż Zważ i zamknij ryj Podnieca cię lans Wywożonych gwiazd Na t”
 • Julia W Mieście Julia Pośnik
  „wchodzę do szkoły dobrze ubrana SGH, Dolce Gabbana wreszcie Julia W Mieście wróciła odmieniona zrobiła glow up L.A., baby baby jet-em, wróciłam jet-em zbudowałam mur i parę ścian odpornych na”
 • 3 słowa Edzio
  „na imprezie w sklepie w szkole ciągle ta sama rozmowa tylko Edzio weź coś nawiń zamienili na 3 słowa Próbowałem żyć normalnie chata, studia i robota a jakiś wewnętrzny głos kazał mi założyć t”
 • Polskie Ciężkie Trapisko (feat. Żabson, olszakumpel) ZetHa
  „To polskie ciężkie trapisko Taki trap to już widowisko Parę razy upadłem nisko Parę razy byłem już blisko Dziś mam inne plany na przyszłość Dziś mam inne plany na wszystko Dla chłopaków co maja ”
 • Defence of Moscow Sabaton
  „As the Wehrmacht overryn, Russia 1941 They don’t belong We stand our ground A milion strong We are ready for their strike Face the army of the reich A milion strong This is our land They don’”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kiedy znowu cię zobaczę ooo

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie mog - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie mog - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.