Shazza: Jola Mercedes

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Jola Mercedes

Jest po dziesiątej, Muzyka w dyskotece rozkosznie gra, Pijemy cole, I musi dziś tę Jolę wziąść któryś z nas. Jola lubi się bawić i lubi śmiać, I do prawdy jest nie najgorsza, A do tego tę ważną zaletę ma, Że jej tata ma super Porsche'a. I lepiej nie mów nic, Bo nie do twarzy Ci więc milcz, Więc lepiej milcz. Dziś w nocy, któryś z nas, Poświęci senny czas i z nim powitasz świt. Ja wiem i ona wie, Co dzisiaj stanie się. Modern Talking skocznie gra, Dziś z Jolą będe ja. Czasem Jolki mi żal, W głowie ma tylko bal. Jola lubi się bawić i lubi śmiać, I do prawdy jest nie najgorsza, A do tego tę ważną zaletę ma, Że jej tata ma super Porsche'a. Aaaa.... Jola lubi się bawić i lubi śmiać, I do prawdy jest nie najgorsza, A do tego tę ważną zaletę ma, Że jej tata ma super Porsche'a.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Jola Mercedes

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Jola Mercedes

Skomentuj tekst

Shazza: Jola Mercedes

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie najgorsza bo jej tata ma super
 • jola mercedes tekst
 • Tekst pios Jola Mercedes
 • jola lubi chaszysz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jola Mercedes - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jola Mercedes - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.