Shazza: Kiedy boj

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Kiedy boj

Gdy Ciebie brak, Czasem czuję się tak, Jakby miał nie wrócić dzień. Naciągam koc, By oszukać tę noc, Szalejący uśpić wiatr. Ale gdy jesteś tak blisko mnie, Wtedy zapadam w sen. Bo kiedy boję się spać, Ty nie pozwalasz się bać, Mówisz do mnie to, Czego nie mówił nikt. Bo kiedy boję się spać, Ty nie pozwalasz się bać, Sięgam nieba bram, Kiedy blisko Cię mam. Pod niebem gwiazd, Z Tobą dobrze mi tak, Kiedy tulisz mnie do snu. Obiecaj mi zawsze tu ze mną być, Gdy się noc zamienia w świt. Kiedy mam Ciebie tak blisko mnie, Wtedy zapadam w sen. Bo kiedy boję się spać, Ty nie pozwalasz się bać, Mówisz do mnie to, Czego nie mówił nikt. Bo kiedy boję się spać, Ty nie pozwalasz się bać, Sięgam nieba bram, Kiedy blisko Cię mam. Bo kiedy boję się spać, Ty nie pozwalasz się bać, Mówisz do mnie to, Czego nie mówił nikt. Bo kiedy boję się spać, Ty nie pozwalasz się bać, Sięgam nieba bram, Kiedy blisko Cię mam. (x2)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Kiedy boj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Kiedy boj

Skomentuj tekst

Shazza: Kiedy boj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nieba siegam bram
 • co noc do nieba siegam bram tekst piosenki
 • piosenka saza nie boje się

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy boj - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy boj - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.